Widok

Czesanie slubne - alternatywy

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej Dziewczyny,

Mam pytanie - czy mozecie polecic kogos kto przyjedzie do domu w dniu slubu i uczesze Panne Mloda oraz jej Mame (Gdansk)? Chcialam skorzystac z uslug p. Oli Czerwinskiej, niestety dla 2 osob w gre wchodzi tylko czesanie w jej atelier wczesnie rano :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jaki termin?? polecilabym moja kolezanke Ize Maroń - w Gdansku. A masz juz makeup? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Makijaz juz odhaczony. Slub za rok, lipiec

Aaa i dziekuje za odpowiedz. A masz jakies namiary na P. Ize (info dot. Ceny uslugi tez mile widziane) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A polecasz kogoś dobrego od makeupu? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alicja Stepokura. Polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie , Mame i bratowa bedzie malowac Magda Purchla. Tylko zostalo to nieszczesne czesanie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratuluję wyboru :) Mnie i trzy inne kobietki z rodziny też malowała Magda. Profesjonalna i przesympatyczna osoba :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aaa dziekuje - znaczy sie jedno do przodu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.Czy pani Iza jest z Gdańska.Proszę o jakieś namiary. Też zainteresowana czesaniem 3 pań na ślub.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpinam sie pod ten watek - rowniez poszukuje fryzjerki z dojazdem - slub w przyszlym roku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry