Widok

Cztery łapy: jak przyzwyczaić psa do zabiegów pielęgnacyjnych?

Opinie do artykułu: Cztery łapy: jak przyzwyczaić psa do zabiegów pielęgnacyjnych?.
Artykuł z cyklu: Cztery łapy

Pisk, wyrywanie się, podgryzanie i ucieczka. Znasz to? Jeżeli twój psiak nie lubi zabiegów pielęgnacyjnych, to ten tekst może pomóc rozwiązać problem.

Im szybciej rozpoczniesz naukę przyzwyczajania psa do zabiegów, tym mniej będzie potem problemów. Przy każdym zabiegu ważny jest twój spokój i cierpliwość. Nie rób nic na siłę, nie złość się, daj psiakowi czas na oswajanie się z przedmiotami i czynnościami. Ważne są również twoje emocje, ponieważ pies je wyczuwa. Staraj się być ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mój pies lubi wytarzać sie w piachu na trawie itd

nie lubi siedzieć wypucowany na kanapie.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak samo

mój się kapie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masłem orzechowym?

To kąpiemy psa czy człowieka?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Co za brednie. Najlepsze orzechy dla psa to włoskie i laskowe

A masło orzechowe, ignorancie, są zrobiona z orzechów ziemnych. A orzechy ziemne to nie orzechy, tylko odmiana fasoli. Dla psa dozwolone, ale mało (tak samo jak migdały).
Nigdy nie podajemy orzechów macadamia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masło

A masło orzechowe jest z orzechów laskowych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moj jamnik Bogus najbardziej lubi sie wytarzac w fekaliach.

Troche mi to przeszkadza. No ale wnsumie to naturalne
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja z moja sunią Dąbrowka jeżdzimy do spa w Mielnie raz w miesiacu

Ona to uwielbia. Masowanie uszek, strzyzenie czyszczenie kilkow itp.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja moją Puncię co dzień zaprowadzam na masaż tajski.Należy się jak psu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Psy sa takie ze im bardziej smierdzi tym chetniej w to wskoczy

Taka jest natura. Tyczy sie to Yorka i rottweilera. A pozniej paniusie caluja yorka po spacerku, a york na spacerku wachal kupke.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pierdoły, jak mnie nie rąbnął w rękę przy wyciąganiu kleszcza (zgryz ma soczysty) to jest sukces :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Serio Twój pies Cię gryzie? Współczuję braku wychowania.

Najwyraźniej nie nadajesz się do opieki nad psem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pieski

Podoba mi się, żw trójmiasto. pl pamięta o naszych pupilach i wspiera adopcje z trójmiejskich schronisk
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

temat bzdura...

Każdy "zwierz" jest inny i inaczej go się " przyzwyczaja do pielęgnacji" - autor tekstu chciał zabłysnąć ale zabrakło odwagi, żeby jeszcze kilka "znajomych studiów pielęgnacyjnych" polecić w ramach reklamy!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pazury najlepiej usunąć chirurgicznie, w znieczuleniu ogólnym.

Potem można już kąpać psa w pralce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Przede wszystkim trzeba wprowadzić obowiązkowe kursy podstawowe dla posiadaczy psów

Specjalista powinien okreslić, czy dany pies i właściciel wymagają szkolenia czy nie. Podstawy - siad, zostań, chodzenie na smyczy, panowanie nad psem.
Niestety, 80% właścicieli nie ma pojęcia o psach
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co zrobic aby chuliganie nie brudzili parku Jana Pawlla II zostawiajac po seych psach siersc na trawie?

Tak, chuliganie. Jak inaczej nazwac tych nieodpowiedzialnych wlascicieli psow ktodzy czasza pupile poza domem pozostawiajac po sobie kłaki? W parku to na porzadku dziennym.
A co zrobic wlascicielowi psa ktorego nie obchodzi ze pies "stuka" zbyt dlugimi pazurkami?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój piesek bardzo nie lubi się kąpać, ale jak tylko przebiorę świeżą pościel to on jest na niej pierwszy. Uszy bardzo lubi jak mu czyszczę. Zakraplać oczy także, bo
wie że za to dostanie jakiś przysmak
Pazurki obcinanam pojedynczo jak śpi. Czesania nie lubi. Na szczęście ma krótką sierść.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry