Widok

Czuje sie oszukany

Norauto Temat dostępny też na forum:
Zepsuly mi sie wycieraczki, przyjechalem umowic sie na sprawdzenie i ewentualna naprawe. Umawiajac sie mowilem ze sprawdzilem bezpiecznik i byl ok, prosilem o sprawdzenie czy to mechanizm czy silniczek. Przyjechalem, zostawilem auto. Powiedziano mi ze sprawdzenie potrwa niecale 30 minut i bedzie kosztowac 30 zl, beda dzwonic jak sprawdza. Po ponad godzinie widze ze auto jest na zewnatrz, nikt nie dzwonil, sam pytam o co chodzi i dowiedzialem sie ze bezpiecznik sprawdzili i byl ok. To wszystko. Chociaz sam mowilem wczesniej ze bezpiecznik jest ok. A mechanizmu nie sprawdza bo trzeba zdjac podszybie i to kosztuje 150 zl. Kpina. Zdjecie podszybia to 5 minut roboty. Musialem zaplacic im te 30 zl chociaz nic mi tak naprawde nie sprawdzili. Zenada. W koncu sam sobie wszystko sprawdzilem i naprawilem. Ale po to wlasnie oddaje sie auto do serwisu, zeby ktos to zrobil za ciebie, bo samemu nie jestes w tym biegly i ufasz ze zrobia ci to bezblednie zawodowcy. Nigdy wiecej nie skorzystam z tego serwisu. Nic nie sprawdzili, nic sie nie dowiedzialem i jeszcze musze im za to placic. A kierownik serwisu bezczelny i arogancki.

wypowiedź zmoderowana ( 2018-05-12 22:02:40)

Moja ocena
Norauto kategoria: Akcesoria i wyposażenie
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość asortymentu: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie tylko Pan. Taka to właśnie jest firemka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Michał Wieczorek - ocena (4 odpowiedzi)

Współpraca z Willbudem to ogromny stres i nieuczciwość. Mimo podpisanej umowy na zakup domu w...

Xyz :) - ocena (3 odpowiedzi)

Wyniki miały być w tym samym dniu po godzinie 16-stej na stronie, niestety dobija 21na zegarze i...

Krzysztof - opinia (4 odpowiedzi)

Zdecydowanie nie polecam i jeśli miał bym możliwość cofnięcia czasu to nie władował bym się w to...

do góry