Widok

Czułyście coś jak robiły się rozstępy??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Z ciekawości pytam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, tego się nie czuje ;)
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie.tego sie nie czuje:)
Smarowalam sie roznymi cudami.rozstepow mam tylko kilka na piersiach i kilka na podbrzuszu.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja się nie smarowałam, a jeśli już to jak mi się akurat przypomniało. Po ciązy miałam mnóstwo rozstępów na udach, plecach i pośladkach. W tym momencie, nie widać ich prawie wogóle, pomimo tego że mówią że nie znikają,i bardzo dużo znikneło ;)
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeraża mnie wizja rozstępów, ohydnie to wygląda.... smaruję się ile wlezie ale czy pomaga..się okaże-na razie nic nie mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się zrobiły 3 dni przed porodem, jak odeszła mi część wód i brzuch się maxymalnie obniżył. Nic nie czułam.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozstepy nie bolą, nie swędzą ani nie szczypią;) ja mam kilka ale to z czasów dorastania...na udach i przy kolanach:/ale białe i mało widoczne. teraz smaruje sie raz oliwką raz kremem przeciw rozstepom, mam nadzieje że będzie ich chociaz troche mniej niż bym się nie smarowała...cóż uroki ciąży;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nie czuć. One się nagle pojawiaja. Smaruję się od 4 miesiąca i mam rozstepy na pupie, dole brzucha, biodrach i udach. Może nie są jakieś straszne, ale przeraża mnie myśl o walce z nimi po ciązy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie czuć. Ja zauważyłam 2 dni temu, że robią mi się na udach, chociaz mam wrażenie, że w udach nie przytyłam. Na razie są malutkie i mam nadzieję, że nie zwiększą się, bo inaczej mogę zapomnieć o krótkich spodenkach latem :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak naprawde czy rozstepy beda czy nie zalezy glownie indywidualnie od predyspozycji kazdej skóry.niektore sie smarują do bólu,a i tak maja ich mnóstwo,inne wogole sie nie smarują i nie mają ani jednego.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozstepy to sprawa indywidualna i genetyczna
moja mama urodzila 4 dzieci nie miala wogole
moje siostry tez nie mialy a ja tylko dwa male z boku bardziej
nie smarowalam sie tez niczym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tego się nie czuje...
mi rozstępy wyszły na 2 dni przed porodem... pewnie gdybym rodzila w terminie nic by nie było...ale niestety...
mam na plecach pare,ale na brzuchu bardzo duże i brzydkie:( ciągle smaruje ale nic się nie zmieniły ..dalej są takie ciemnofioletowe:(

A może któraś miała jakiś fajny krem na zredukowanie rozstępów???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety...rozstepy to zmora wielu kobiet...szczegolnie w ciazy....ja nic nie czulam....rozstepow dostalam jakos na finishu, okolo 3 tyg przed porodem. Sa na piersiach, posladkach i ciut na brzuchu w okolicy pepka...smarowalam sie ale jak widac, nic to nie dalo...ponoc masaz i bardzo czeste nawilzanie skory pomaga, ale czy prawda to nie wiem:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żel do masażu HB - używany przez cały okres ciąży.
Powinno być OK - nie pozostaną wam żadne ślady, wszystko powinno wyglądać normalnie.
Tylko pilnujecie systematyczności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żadne specyfiki nie pomogą, to kwestia genów, ja jestem bardzo szczupła, brzuch miałam ogromny, niczym się nie smarowalam i rozstępów nie mam. Takie geny. Z tego co wiem najlepsze specyfiki nie pomogą, moja koleżanka cuda stosowała i niestety rozstępów dużo. Kasa w błoto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieprawda, ja smarowalam brzuch kiedy byłam w ciąży bio oilem i tam rozstępów nie mam ale nikt mi nie powiedział że cycki i uda też trzeba i tam już trochę ich niestety mam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście że to kwestia genów! Widocznie masz predyspozycje do rozstępów na cyckach i udach :P Ja smarowałam całą ciążę uda, brzuch, p*pa zwykłym Garnieremm. Gdyby miały się pojawić rozstępy nie sądzę aby on je powstrzymał :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja klepałam biedę więc stosowałam jakiekolwiek kremy. Nie mam rozstępów żadnych, nigdzie. Tak samo miała moja mama przy dwóch ciążach. Gdy skóra się rozciągała, czułam kłucie i swędzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To tez nawet nie jest kwestia brzucha. Mi się zrobiły rozstępy na udach w pierwszych tygodniach ciąży, gdy nawet i niej nie wiedziałam. A nic nie przytyłam, bo mnie odrzucało od jedzenia. Rozstępy były i sa okropne. Czytałam, ze brak cynku powoduje rozstępy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JA szczerze mówiąc nic nie czułam. Pewnego dnia przeraziłam się tylko widząc pełno czerwonych kresek na pośladkach, wyglądało to tak, jakby mnie podrapał kot :o Tylko, że nie miałam kota... Po pewnym czasie jak one zaczęły robić się jasne, zrozumiałam, że to rozstępy, ehhh, takie uroki kobiet. Zaczęłam wtedy używać krem na rozstępy Bielendy Sexy Mama. Powiem wam, że sprawdził się świetnie. Aktualnie są one duuużo mniej widoczne, niektóre nawet zniknęły całkowicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

do góry