Widok

Czy ciąża jest możliwa?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dobry wieczór. Od 15 dni spóźnia mi się okres. Ostatni dostałam 23 lutego br. W między czasie kilkukrotnie uprawialiśmy z mężem seks bez zabezpieczenia. Poprzednia miesiaczka trwala 4 dni, sama długość cyklu w ostatnich miesiącach również uległa przesunięciu z ok. 28 dni na 34. Tydzień temu pobolewał mnie brzuch z rana, ale okres się nie pojawił. Teraz czuję się zupełnie normalnie. Kupiłam test, zrobię go w weekend, ale chciałam zapytać czy można być w ciąży praktycznie bez żadnych objawów, czy mógł boleć mnie brzuch ale bez krwawienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro kupiłaś test, zrób go i wszystko będzie jasne. Po co czekać do weekendu???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczególnie że po 15 dniach stężenie hormony jest tak wysokie że nie trzeba czekać do rana.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, możesz być w ciąży.
Test pokaże tak czy nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczekaj tylko wyciągnę swoją szklaną kulę.

Dorosła kobieta i pyta na forum czy jest w ciąży....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może chodzi o budowanie napięcia...? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaka jest najlepsza odpowiedź na pytanie: Kiedy będziesz mieć dzieci? (7 odpowiedzi)

Jestem kobietą w wieku wychowawczym. Nie mam nic przeciwko dzieciom. Mam swoje powody, żeby ich...

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

do góry