Widok

Czy gdzieś skup książek podręczników

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie czy jest gdzieś skup podręczników do podstawówki lub gdzieś mogę kupić używane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest na Przymorzu, w okolicy ul. jagiellońskiej naprzeciwko Polomarketu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A podreczniki teraz dzieciaki dostaja w szkole
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Do której klasy Pani ma książki bo poszukuje muzykę do klasy 4-6 wyd Operon. Książki dostają dzieciaki idące do klasy 4 tej tylko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiola co Ty bredzisz...dostaje 1,2,3,4,5 klasa szkoly podstawoej oraz 1 i nie wiem ktora gim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie bylo mnie w Polsce to być może nie wiem .Wiem tylko ze na wykazie podręczników tych które ja sprawdzałam jest że do 4 tej zapewnia szkoła, do 5 tej jest spis niektórych do kupienia a klasa 1 to wiem ze dostają jakaś książkę .2 i 3 nie interesowałam się . Tobie też by się przydało dostać trochę kultury osobistej .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie w każdym skupie książek są do kupienia podręczniki. Szukając tanich podręczników możesz zajrzeć do antykwariatów i skupów podręczników (istnieją takie odrębne skupy). Możesz zobaczyć czy nie ma podręczników w antykwariacie Amicus. Na pewno prowadzą skup książek, ale nie wiem czy skupują podręczniki. Kiedyś sprzedawałem tam książki, ale to już dawno i nie pamiętam czy skupują podręczniki. Tutaj masz wykaz co skupują a czego nie: https://antykwariaty.info.pl/antykwariat-amicus-skup-ksiazek/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A nie lepiej jest kupić nowe? Są czyste i lepiej jest się z nich uczyć. Faktycznie zapłacisz więcej, ale później będziesz je mogła sprzedać, więc wyjdzie na to samo. Też zależy do jakiej księgarni pójdziesz, te stacjonarne są strasznie drogie, w internetowych jest znacznie taniej, np. tutaj https://www.gandalf.com.pl/podreczniki/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Obniżenie /wypadanie macicy (1227 odpowiedzi)

Dziewczyny, które macie obniżenie /wypadanie macicy jak sobie radzicie? Ćwiczycie czy operujecie...

fajna książka kucharska (23 odpowiedzi)

Możecie polecić jakąś fajną książkę z przepisami? Aby była ze zdjeciami i na bazie łatwo...

ciekawe książki dla 4 latka jakie czytacie? (55 odpowiedzi)

czy możecie polecić jakieś fajne tytuły książek dla 4 latka do poczytania na dobranoc. W...

do góry