Widok

Czy jest ktos kto się nie szczepi?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, za tydzień mam termin szczepienia. Jakoś się w środku boję...Nie wiem czemu...Czy ktoś z Was się nie szczepi?I z jakich powodów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oczywiście, że nie szczepię się i nie zamierzam być ani królikiem doświadczalnym ani brać udziału w tej kretyńskiej propagandzie. A tak w ogóle to skąd przeświadczenie, że wszyscy się szczepią? Zapewniam, że takich, którzy potrafią myśleć i podejmować niepopularne decyzję jest wielu. I dobrze. W końcu tylko zdechłe ryby płyną z prądem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Też się jeszcze nie zaszczepiłam, ale poziom komentarza powyżej oraz moc użytych argumentów powodują, że chcę jak najszybciej uciec i nie być kojarzona z grupą antyszczepionkowców :)
Poza tym myślę, że to indywidualna decyzja każdego z nas, musisz przede wszystkim przeanalizować swój obecny stan zdrowia, a jeśli masz wątpliwości to porozmawiaj z lekarzem lub kilkoma, żebyś była pewna swojej decyzji. Mam w rodzinie osobę chorą na raka płuc, ostatnie stadium i osoby mieszkające z nim zaszczepiły się, żeby nie być dla niego źródłem niebezpieczeństwa, ja jeszcze się nie zaszczepiłam, więc się nie widujemy. Sytuacja każdego z nas jest inna. Masz prawo się bać i nie szczepić. Nie powinnaś się jednak sugerować opiniami ludzi, których nie znasz. Najczęściej strach wiąże się z niewiedzą w danym temacie. Zgłąb temat szczepionek, poczytaj, popytaj lekarzy i wtedy podejmij decyzję.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewka- popieram! Oby więcej tak zdroworozsądkowych osób na tym świecie!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam termin na 10 czerwca, 30 lat i chyba zrezygnuje. Też mi coś mówi aby się nie szczepić. Boję się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

do góry