Widok

Czy ktoś jest do ideologii smyczą przwiązany ?

Przy okazji wrzasku podniesionego przez lewicę w związku z wypowiedzią arcybiskupa Jędraszewskiego, trafiła mi się okazja do refleksji nad doktryną Kościoła. Otóż Kościół wyraźnie oddziela człowieka i jego grzeszne postępowanie. W tym przypadku, zdaniem ludzi Kościoła, krytyka dotyczyła ideologii LGBT a nie konkretnych ludzi. Widać z reakcji środowisk LGBT, że oni nie potrafią oddzielić jednego od drugiego, ideologia tak się im wgryzła w mózgi, że działają wrzaskiem jak automat na słowa krytyki.

Pojawia się pytanie: czy Kościół ma rację oddzielając ludzi od ich grzesznych czynów ?

A jak ma się doktryna Kościoła do nauki ?

Jeżeli skorzystamy z wiedzy naukowej o naturze ludzkiej, to okazuje się, że treści a więc i motywy naszych zachowań przychodzą do nas z zewnątrz - przyswajamy je ze środowiska społecznego, m.in. w trakcie procesu socjalizacji i interakcji z innymi. Tak więc ideologia LGBT jest czymś nabytym, czego można się pozbyć, nikt nie jest do ideologii smyczą przywiązany. A że komuś ona pasuje, to już inna sprawa, trzeba się wtedy zastanowić nad tym dlaczego mu pasuje taka błędna ideologia.

Tak więc arcybiskup miał zupełną rację, doktryna zgodna jest z nauką.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czego wy się wszyscy czepiacie??? Przecież katolicyzm to nie jest religia miłości, to religia lepszego i gorszego sortu. Katolicyzm to nie religia miłości tylko nienawiści.
A z reszta, jakie to wszystko ma znaczenie? Tak bardzo chciałem być kimś, a całe życie mi minęło i jestem nikim. Dlatego tak cholernie was nienawidzę. To wasza wina, wy kanalie!!! Tak bardzo chciałem mieć chłopaka ale nie mam. Nie rozumiem dlaczego. Przecież brzydsi ode mnie maja, dlaczego zatem ja nie mogę mieć?
Teraz w lecie, chodzi tylu fajnych chłopców, ładnie ubranych. Zwracam szczególną uwagę na tych, którzy noszą krótkie, obcisłe spodenki. Ach, rozmarzyłem się, te tyłeczki, ach te tyłeczki....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

w punkt dla tej menddozzzyyy pseudo łowcy, łowca karaczanów-smacznego!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przyjmijmy taki hipotetyczny przypadek, absolutnie nie uwlaczajac nikomu, syn łowcy jest gejem i oposcil swoją żonę dla innego partnera. Czy łowca wyśle go na leczenie i zamówi mszę w intencji nawrócenia syna ? Jak z tym przyjdzie mu żyć? Pytania retoryczne, nie znajdujace szansy na racjonalną odpowiedź tego pierwotniaka. A życie pisze różne scenariusze. Jedni kończą w ruderze na Oruni robiąc pod siebie, inni piją pinacolade pod palmami na Karaibach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jaq, lowca nie moze miec syna bo:
- PL nie ma adopcji przez pary homo
- dochody lowcy 800 zl emerytury to za malo na adopcje
- jest za stary na adopcje- z tego co tu czytam chlopak go zostawil
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dlatego jesli mam z rodzina i przyjaciółmi spedzic urlop w PL to wybieramy hotele, ktore maja prywatna i wygrodzona plaze.
Cena jest wlasciwa ale tez wiem za co place. Jak sobie pomysle, ze mialbym na plazy spedzac czas obok ludzi pokroju lowcy, moczymordy z oruni, czy lukrowej to zbiera mi sie na wyioty.
Zawsze obserwuje spojrzenia tych ludzi, ktorzy z 500+ odlozyli 2000zl i przyjechali na wakacje. Siedza z kawalkiem kielbasy z biedry i piwem w puszce za 2,50 i patrza na nas, jak popijamy drinki a kelnerzy serwuja zakaski.
Jaq, to asnie ta roznica. Efekt widac na tym forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pozdrowienia z piaszczystej (piasek koloru czarnego wulkaniczny) plaży w Ulcinj Czarnogóra :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i co mają do powiedzenia w temacie zgodności wypowiedzi arcybiskupa z nauką lokalne postkomuszki ?

Nic nie mają, bo jaka logiczna myśl może się wylęgnąć w takich ptasich móżdżkach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

To co mówi pan Faryzeusz Jedraszewski nie można nazwać myślą, bo ani z myśleniem ani z miłością bliźniego niewiele ma wspólnego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

do góry