Widok

Czy macie jeszcze ogrzewanie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Na Chełmie ciągle grzeją!!! Dziwna sprawa.. W Śródmieściu Gdańska o tej porze roku już od dawna nie było ogrzewania. A jak jest w innych dzielnicach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Morenie od kilku dni nie grzeją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba zalezy od temp ma zewnątrz. Jeśli przez kilka dni utrzymuje sie tem niżej iluś tam stopni, muszą grzać...a ostatnio przecież przymrozki były.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

We Wrzeszczu i na Siedlcach nadal grzeją. W mojej dzielnicy nie wiem, mam niezależne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkam w srodmiesciu i grzeja :) ale kilka ulic dalej mieszka kolezanka i tam juz nie grzeja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Termin włączenia oraz wyłączenia całkowitego ogrzewania ustala zarząd wspólnoty z administratorem. Grzanie uzależnione jest też od temperatury na zewnątrz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Chelmie nadal grzeją. Ciekawe ile za to zapłacimy gdy przyjdzie rozliczenie. ..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

Decyzja o ciąży podjęta- co dalej :) (42 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było (kiedyś funkcjonowałam pod innym nickiem :)), ale teraz...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

do góry