Widok

Czy mogę być w ciąży?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, ostatnio 17/18 miałam swój pierwszy raz. 19 dostałam przewidywany okres. Ostatnimi dniami źle się czuje, podświadomie wmowilam sobie ze to ciąża. Aż ze strachu zrobiłam test ciazowy, ale na szczęście wynik był negatywny. Pomocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
Nie powinnas miec jeszcze tego pierwszego razu, skoro zadajesz takie pytania...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, na pewno jesteś w ciąży. Wszystko na to wskazuje:
1. Dostałaś okres
2. Stosunek odbył się w dniach niepłodnych
3. Test wyszedł negatywnie.

Zastanów się dziewczyno czy to był odpowiedni czas na rozpoczęcie współżycia jeśli nie masz o tym zielonego pojęcia.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że to zwykła prowokacja. Bo nie wierzę, że normalna dziewczyna pisze takie rzeczy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie.
A dla ewentualnie takich innych "mądrych" jak autorka to zalecam, żeby oprócz słowa SEX sprawdziły takie przydatne hasła jak antykoncepcja, dni płodne i niepłodne, kiedy są, jak je wyliczyć i czym się objawiają. A skoro autorka o antykoncepcji nie pomyślała (bo jakoś tu o niej nie wspomniała) to sprawdź też hasła typu choroby przenoszone drogą płciową (jeden raz do nieszczęścia wystarczy)
PS- jeśli nawet zaszłabyś w ciążę to test robiony na następny dzień, czy nawet 2-3 dni później i tak by jej jeszcze nie potwierdził, ale pewnie o tym też nie masz pojecia)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

księgowa?? czy warto? (36 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

do góry