Widok

Czy mogę być w ciąży?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
2 lipca uprawiałam pierwszy raz stosunek bez zabezpieczenia. chłopak spuścił się na brzuch, lecz stosunek był przerywany z tego co wyczytałam. 6 lipca dostałam "miesiączkę" ale było tylko lekkie krwawienie trwające 4 dni. Dodam, iż mam od dziecka problemy z utrzymaniem moczu, więc ciagle chce mi się do toalety, czasami boli mnie podbrzusze ale bardziej żołądek. kolejny okres dostałam 8 sierpnia. trwał on 6 dni i miałam bardzo ciężkie krwawienie. dziś (3.09) rano po zjedzeniu śniadania (sok z cytryny plus nasiona chia a po tym jeszcze kanapkę z pasztetem i herbatę z mlekiem) zachciało mi się wymiotować. miałam tylko odruchy wymiotne. przeszło ale żołądek mnie od samego rana boli. dodam również ze robiłam test ciążowy około 20 lipca i wyszedł negatywnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jest 5 września, robiłaś drugi test ciążowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrób kolejny test. Ale to pewnie tylko twoje nerwy,, taki skutek uboczny waszej głupoty.

Dobra rada na przyszłość. Jak nie wiecie co to antykoncepcja to zamiast seksu pozostańcie na etapie patrzenia sobie w oczy i nic więcej...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aż tak chłopakowi spieszy się dzieci bawić? Zrób drugi test, zazwyczaj psychika potrafi płatać figle. Jesli nie to w Niemczech, Czechach i na Słowacji zabieg aborcji na życzenie jest dostępny od ręki. Tak samo jak w Polsce istnieje antykoncepcja ratunkowa, do 3 dni po stosunku działa. Weź od lekarza receptę bo warto mieć taką tabletkę pod ręką, ale nie wolno jej nadużywać. I jednak warto w taką antykoncepcję zainwestować jak nie tabletki, to prezerwatywy. Dobrze dobrana prezerwatywa jest dość skuteczna. Zbyt duża będzie się ześlizgiwać, zbyt ciasna będzie pękać, warto mieć ze sobą ze trzy rozmiary. Jeśli seks jest tylko sporadyczny to nie warto brać hormonów. Gumki, tabletka po, wystarczy. W innych krajach są dostępne też tabletki wczesnoporonne, do kupienia w aptece, bez recepty, przy okazji wycieczki do innych krajów warto pomyśleć i poczytać co mozna kupić legalnie w aptece i zaopatrzyć się na zaś. ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nawet uwzględniając poziom tego forum, nie pamiętam tak kretyńskiego wpisu.
Mam nadzieję, że jego autorka zastosuje się do własnych rad i nie będzie się rozmnażać. Z korzyścią dla społeczeństwa.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nadzieja to kiepska strategia. O swoją korzyść sama potrafię dobrze zadbać. Dziękuję za miłe słowo i merytoryczny wpis, na pewno komuś pomoże
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Trzeba bylo lepiej polknac. Bezpieczniej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (20 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

do góry