Widok

Czy należy gotować wodę mineralna do mleka dla niemowlaka czy wystarczy ją podgrzać ?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy należy gotować wodę mineralna do mleka dla niemowlaka czy wystarczy ją podgrzać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mineralna ja tylko podgrzewałam

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja gotowalam do 1 roku zycia.
Lepiej dmuchac na cieple :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja gotowalam ale zwykłą z kranu:)
mineralke tylko podgrzewalam bo poco niszczyc to co w niej dobrego :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja gotuje. Moja kolezanka swojemu Maluchowu tylko podgrezwa i tez tak postanowilam zrobi (wczesniej nie wpadlam na to, ze mozna nie gotowac ;P) no i.... glupote chyba zrobilam... Mala po 2 tyg. dostala przydkich kupek i zadkich... miala enterol i teraz biogaje i juz jest prawie dobrze. Nie wiem czy to od mineralki... no ale lepiej dmuchac na zimne, a moim zdaniem wszystko robilam tak samo tylko z ta mineralka sobie poeksperymentowalam... juz gotuje, teraz nadal :)
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przysłowie mówi " Dmuchać na zimne " a nie na ciepłe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RÓWNIEZ GOTUJR MINERLANA. ZAWSZE OK 3 MINUT.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedys ogladalam jakis program o wodach i tam pediatra mówil, ze na zywcu powinno byc napisane, ze dla niemowlat, po przegotowaniu. ja gotuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez gotuję....ale te z kranu:D
mineralną-nie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja gotuję Żywiec Zdrój.
http://vaila.pl/
http://odbiorybudowlane.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tylko podgrzewałam, zywiec akurat nie jestv najlepszy b ma duzo sodu a małe dzieci im mniej ty lepiej, najmniej sodu ma gerber ( mega drogi ) od Dobrawa ( tania :))
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dlaczego mineralną wodę dajecie,dlaczego nie z kranu?Ciekawa jestem ile was to miesięcznie wynosi.Ja pytałam czy mogę dawać do sporządzania mleka taką brzydką wodę jaką mamy w Gdańsku czyli z kamieniem,lekarz mówi że jeżeli jest zdatna dla nas do picia to dla dzieci również,a kamień się wytrąca podczas gotowania,zostaje tylko osad,no i też myślałam o mineralnej,ale nie będę przesadzać,poza tym to dodatkowe koszta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
polecam kupic dzbanki do filtrowania wody brita. woda jest bez kamienia i osadu gotowa do zagotowania. po co na mineralna kase wydwac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mineralnej wody nie powinno się gotować
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdzie można kupić takie dzbanki,ile kosztują i wogóle jak one wyglądają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie gotuje mineralki, lekarz powiedział że to głupota jak jest napisane ze zdatna do picia dla niemowlat bez gotowania to znaczy ze się nie gotuje. Dobrawa tak ma i Primavera a Gerbera juz dawno nie widziałam w sklepach, podobno wycofali. Uzywam cały czas z butli nie gotowaną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja używam żywca, do 3 miesiecy KUbolka gotowałam teraz już nie. Jeśli chodzi o koszta to w sumie nie tak żle 4,7zł za 5 litrów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzbanek Brita + Filtr : bez porownania z kranowa.
Mozna kupic w rossmann, superpharm lub na allegro.
Koszt to zakup filtra, ja kupuje w selgros w pakietach zaleznie od promocji, kosztuje mnie to 13 PLN miesiecznie.
Woda po przefiltrowaniu jest inna, np. w kebkach do herbaty nie ma osadu, na herbacie czy kawie nie widac takiego korzuszka.
Na filtrowanej wodzie gotuje tez odbiady, kompoty.
Dodam tez ze uzywam jej do mycia zebow i od 2 lat mam z glowy osad z zebow.
To nie byla reklama sponsorowana a szkoda bo sie rozpisalam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
No tak ale Żywiec czy Primavera NIE są wodą mineralną TYLKO ŹRÓDLANĄ. Mineralne to np nałęczowianka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

do góry