Widok

Czy nie za mały dom ?

Mam pytanie do tych co budowali swoje domy, czy po wybudowaniu nie okazało się że jest on dla Was za mały ? Nasz ma powierzchni całkowitej jakieś 150m2 / użytkowej 120m2, jesteśmy w trakcie budowy i jak widzimy go to wydaje nam się on bardzo mały .Chyba że to tylko takie wrażenie i wszystko sie zmieni jak już będzie cały stał .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhah ..... he he he .....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

z zewnątrz zawsze wygląda na mały. Poczekaj na ściany i konstrukcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo będzie duży i wtedy drogi, również w eksploatacji, albo mały i tańszy. Trafienie w dziesiątkę jest niemożliwe, bo "dziesiątka" z czasem zmienia swoje położenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Diabeł tkwi w szczegółach - zależy czego się oczekuje, na ile osób i jaki projekt (bo te ostatnie bywają bardzo słabe w użytkowaniu).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież większość zależy od urządzenia. Nawet wielki dom da się skutecznie zagraciś, a z małego można zrobić fajną przestrzeń. Kwestia dobrou kolorów i mebli, podłóg... Dosłownie wszystkiego :) Nie martwiłabym się na zapas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

takie metraze sa wlasnie najlepsze. Duze domy to sam klopot
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest wcale tak mało przecież. Lepiej mieć mniejszy własny domek i tańszy w utrzymaniu niż duży i drogi. A ile osób ma mieszkać w tym domu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na chwilę obecną 2 ale w przyszłości będzie jeszcze jedno dziecko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

transport poszukuję tanio i solidnie (7 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

do góry