Widok

Czy panuje teraz jakis wirus??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cala nasza 3 sie rozchorowala.najgorzej synek. Mial temperature pow 39, ktora ciezko bylo zbic lekami teraz na szczescie spadla do 38. Poza tym gardlo lekkj katar i kaszel.Lekarz zalecil nam leczenie objawowe. Ale ile to jeszcze moze potrwac?? Moze ktos mial podbne objawy wlasnie z taka wysoka goraczka?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas synek młodszy miał taki cyrk 3 dni i przeszło jak ręką odjął. Nawet u lekarza nie byliśmy.

Ale z tego co sie słyszy i co w necie piszą to jest szał grypy. W niektórych miastach szkoły pozamykane, bo frekwencja uczniów tylko 40% lub mniej. Albo łączą klasy, bo za mało dzieci. Póki co w szkole mojego starszego nie ma szału na choroby. W kasie na 24 osoby tylko 2 chore, więc raczej nie epidemia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś jest w powietrzu , faktycznie prekfencje niskie , zwłaszcza w zeszłym tygodniu . Co do gorączki , w naszym przypadku 3 dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lekarz grype na szczescie wykluczyl u u synka i u mnie. Chociaz myslalam ze mam objawy grypopodobne bo mam co jakis czas straaszne dreszcze nie moge sie rozgrzac nawet pies nie pomaga ;) katar mam okropny i widze ze maly tez juz wiecej pociaga nosem.
I jeszcze dzis maz dostal goraczke.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panuje ospa. Ten kto nie szczepi niech uważa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W szkole mojego syna jest epidemia dosłownie, większość dzieci chora. Mój baaaardzo rzadko choruje a jak już to 2 3 dni i po sprawie.
W środę zaczął kaszlec ale puścili po syrop.
W czwartek rano ok pojechał do szkoły, wrócił z gorączka, piątek gorączka sobota gorączka i ten kaszel....
Poniedziałek znaczna poprawa, wczoraj pojechał do sKoly i wrócił z bardzo silnym kaszle. Dziś w domu kaszlebprobuje go umówić do ncm na kołobrzeska niekt nie odbiera.
Ten wirus to co jakieś mocniejsze świństwo. Aż dziwne że ja jeszcze jestem zdrowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dzieci miały już kilka razy bezpośredni kontakt z ospą ale do tej pory nie zachorowały, więc szczepionka działa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szczepionka nie chroni przed zachorowaniem . Może być mniejszy wysyp a i to tego nie gwarantuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wiem, że nie chroni w 100%, ale póki co, moje dzieciaki mimo kilku styczności z ospą nie zachorowały.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i maly dostal antybiotyk. Dzis rano prawie 39 i okropny katar, oczy zapuchniete gardlo nadal boli. Mam nadzieje ze w miare szybko pomoze bo najgorsza ta goraczka tyle dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dwa tygodnie temu moje dzieci wysoka gorączka do 40 stopni, po lekach ciężko spadała, do tego kaszel i katar. Trzymało niecały tydzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie też od niedzieli dzieciaki chore, objawy jak powyżej, wysoka temp do 40 która ciężko zbić lekami, duży katar i kaszel, podobno w przedszkolu tylko kilka dzieciaków zostało w grupie, reszta w domach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

Pomysł na prezent dla 60latki (163 odpowiedzi)

podsuńcie pomysły na prezent dla 60latki, z okazji okraglych urodzin,bliska ciotka najchętniej...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

do góry