Widok

Czy rodzicom daje się zaproszenia?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hejka,

j.w. :)

Przeważnie na zaproszeniu jest napisane, że Jan Kowalski i Maria Iksińska zapraszają... wraz z rodzicami.
Dajecie swoim rodzicom zaproszenia? Jak to jest?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
absolutnie nie daje się. Przecież rodzice razem z Wami organizują wesele więc dziwnie by to jakoś wyglądało gdyby musieli dostawać zaproszenie na imprezę którą w całości finansują (bynajmniej u nas finansują prócz naszego ubioru i obrączek)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
my nie dajemy im zaproszeń.to oczywiste że są zaproszeni:)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście, że się daje - na pamiątkę chociażby. Pzdr. :-)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Beti2411 napisał(a):

> absolutnie nie daje się. Przecież rodzice razem z Wami
> organizują wesele

komu organizują temu organizują ... a poza tym dlaczego każdy ma mieć pamiątkę a najważniejsze osoby na ślubie - nie ....

zależy tez jak się formułuje treść zaproszenia, my zapraszamy osobiście, a nie że to rodzice zapraszają ... więc nie widzę innej opcji, rodzice MUSZĄ dostać

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja moim dałam :)

http://www.maxmodels.pl/poleczka.html wizaż makijaż

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myśmy nie mieli zapisu że X i Y wraz z rodzicami, ponieważ organizowaliśmy i opłacaliśmy sobie wszystko sami,
pomimo tego nie dałam rodzicom zaproszenia, ponieważ uważam za oczywiste, że tak drodzy mi ludzie będą z nami w tym dniu, o czym z resztą nie omieszkałam im się powiedzieć, tak samo zaproszenia nie dostało nsze rodzeństwo z powodów analogicznych

Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt...głupio troche dostac zaproszenie kiedy samemu sie zaprasza, jak w wypadku rodziców. Ale mysle ze mozna by im na pamiatke zrobic inne wyjatkowe zaproszenie. Cos w stylu "badzcie z nami" itp......mysle ze to bedzie namiastka zaproszenia, które mogloby tez byc pamiatka :)

image
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salambo napisał(a):

> myśmy nie mieli zapisu że X i Y wraz z rodzicami, ponieważ
> organizowaliśmy i opłacaliśmy sobie wszystko sami,
> pomimo tego nie dałam rodzicom zaproszenia, ponieważ uważam za
> oczywiste, że tak drodzy mi ludzie będą z nami w tym dniu


to tak jak u nas :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo jesteś zwykłą niewychowaną sknerą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widzę, że zdania są podzielone :)

Pomyślę o stworzeniu specjalnego zaproszenia dla rodziców, które faktycznie mogłoby być pamiątką :) Coś w stylu: "nie wyobrażamy sobie tego nie bez was". Mam nadzieję, że coś wymyślę :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miało być "tego dnia"

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mimo że rodzice finansują wesele
mimo że na zaproszeniu jest napisane prosza rodzice i narzeczeni
my dalismy rodzicom, żeby mieli na pamiątke, żeby zawsze mogli wrócić do niego i sobie przypomnieć, włoża zaproszenie sobie do albumu ślubnego :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nieotrzymalem zaproszenia na slub I niebylem na imprezie a pytalem o zaproszenia wesele sie odbylo bez mojej once
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My daliśmy - tak na pamiątkę :)Na zaproszeniach jest napisane :"Młodzi wraz z rodzicami" -zawsze można powiedzieć, że z drugimi rodzicami ;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moj brat rowniez dawal zaproszenie rodzicom... Ja nie widze w tym nic zlego. Beda mieli na pamiatke...

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie dawaliśmy gdyż organizowaliśmy wspólnie razem ślub i wesele; nie obrazili się, nawet nie wspomnieli o tym, że chcieliby dostać takie zaproszenie; oczywiście jeśli Młodzi robią wszystko sami to sądzę, że jak najbardziej należy dać rodzicom zaproszenie :)

http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My robilismy wszystko sami i rodzice dostali zaproszenie

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zrobiliscie pieknie ja mam zal do swojego syna niedal might zaproszenia na imprezie nie bylem serce mi peka z zalu wesele nylon 4.07.2020
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jassssne, że tak, jeśli tylko chcesz!!
my mimo, że to rodzice nam finansują wesele, na zaproszeniach nie pisaliśmy młodzi wraz z rodzicami. zreszta zaproszenia robiłam sama, tym bardziej chciałam wręczyć rodzicom zaproszenia... na pamiątkę.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my sobie sami organizujemy i płacimy za ślub i wesele wiec dlaczego mam pisać na zaproszeniu Ona i On wraz z rodzicami ?

Rodzicom normalnie wręczyliśmy zaproszenia :)


image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeśli chodzi o pamiątki to rodzice dostali od nas kartki na podziękowaniach oraz dostaną od nas albumy ślubne,
ale zaproszenie na imprezę, którą współorganizują ... tak dziwnie :/
my mieliśmy, że "zapraszają Narzeczeni z Rodzicami"
widzę to trochę tak, jakbym chciała wypisywać zaproszenie dla mojego przyszłego męża :)
ale różne są stosunki z rodzicami, więc to wszystko zależy ...

url=http://www.maluchy.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My opłacamy sami, ale jednak wpisaliśmy na zaproszeniu że "Zapraszają wraz z rodzicami". Nie wiem czy damy, bo szczerze mówiąc zostało nam już tylko jedno!! :/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my organizowalismy sami i rodzice dostali zaproszenia.
image


image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My daliśmy Rodzicom jako pierwszym zaproszenia. To nasi najważniejsi goście i skoro inni dostają, to tym bardziej i im się należy, chociażby na pamiątkę.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram tokio i chaber. my wreczymy rodzicom zarposzenia jako pierwszym, poniewaz beda naszymi najwazniejszymi goscimi. a zapraszamy osobiscie, jako ze to my je w calosci finansujemy. poniewaz beda wykonane recznie, bedzie to rowniez pamiatka, wiec dlaczego przyjaciele mieli by ja otrzymac a rodzice nie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego wzgledu ze moi rodzice organizuja wesele i pokrywaja wszelkie koszty pomyslalam o tekscie na zaproszeniu : " stas i stasia maja zaszczyt zaprosic na uroczystosc zaslubin ich corki wiesi z wiesiem ........... co o tym myslicie? nie ukrywam ze robie to troche ze wzgledu na tesciow - nie znosze ich ......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
roli- nie rozumiem "stasia ze stasia " o co chodzi???????????

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my daliśmy i byli bardzo zadowoleni i napewno zachowaja na pamiątke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my napewno damy do wesela sie troche dokładaja ale w sumie my płacimy prawie za cołośc ale to nie o to nawet chodzi kto ile płaci tylkoo to żeby mieli pamiatke na lata :) takie zaproszene :)

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaaaaaaaaaaa juz kumam :P dobre ja bym tak zr9biła i troche zagrała im na nosie ;P

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie o to mi chodzi zeby im troche nosa utrzec bo nie daja zyc:((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a myśmy dali - ot tak na pamiątkę :) (w końcu to dla nich też uroczysty dzień to niech mają pamiątkę :) ) a tam wyrzuciliśmy tekst rodzice i narzeczeni i zostawiliśmy samych narzeczonych :D

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasze zaproszenia byly bardzo oryginalne, moja mama sama powiedziala, ze chce dostac na pamiatke :) naturalnie dla rodzicow wszystko bo oni to finansuja :) nie ma w tym nic zlego

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czasem - jak para młoda robi sama ślub i wesela - z własnej kasiorki to zapraszają rodziców
Czasem tez zaproszenia dawane sa rodzicom - na pamiątke :)

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my daliśmy na pamiatkę :)))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak tytułowaliście zaproszonych? np rodziców: zapraszam sz. p Mamę i Tatę, sz. p Ciocię Zosię, kuzyna Kazia? czy raczej bardziej formalnie?
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mielismy: zapraszamy mame, tate, kochana babcie, ciocie itd. to najblizsza rodzina wiec nie chcielam pisac sz.p.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, ale na pamiątkę - dalismy rodzicom zaproszenie, zawiadomienie, zawieszki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My organizowalismy sami wesele i nie mielismy na zaproszeniu ze wraz z rodzicami :P Dalismy normalnie zaproszenia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry