Widok

Czy to ciąża?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam cykle mam nieregularne od 27 do 31 dni.
W dni plodne uprawialiśmy sex bez zabezpieczenia. W 28 dniu cyklu rano miał przy podcieraniu taki lekko brązowy sluz w ciągu dnia juz go nie było i od rano bola mnie strasznie piersi i lewy jajnik tak mialam cały dzień dzisiaj znow od rana to samo . Dodam że strasznie wyostrzył mi się węch, jestem zmęczona i rozkojarzona . W 28 dniu wieczorem robiłam test i wyszedl negatywny Czy mimo to może to być ciąża ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zrób test za 2-3 dni. Albo idź na badania z krwi.
To może być tylko zapowiedź zbliżającego się okresu, bo skoro to 28 dzień cyklu to gdybyś była w ciąży to test raczej wyszedł by juz pozytywny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na takie objawy pod względem ciąży jak wyostrzenie węchu, zmęczenie i rozkojarzenie jest za wcześnie. Rozkojarzona możesz być bo się nakręcasz. Pozostałe objawy to najprawdopodobniej "oczekiwania", a nie realia. Ewentualnie mogą zwiastować zbliżającą się miesiączkę. Jeśli nie dostaniesz okresu do 32 dc to powtórz test lub tak jak Miśka napisała idź na betę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

3 dzień mnie boli prawy jajnik a okresu nie widać i nigdy tak nie miałam przed okresem. Test zrobie we wtorek rano bo w środę mam szczepienie na covid i nie wiem czy powinnam się teraz szczepić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To zrób test we wtorek, może coś się wyjaśni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No musze koniecznie bo sama nawet bym nie miała podejrzeń ciąży ale ten brzuch i sluz mnie zaniepokoił i przyjaciółka mi nagadala ze jej siostra miała tak na początku ciąży przed spodziewana miesiączka i jajnik ja bolał do 10 tygodnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przykre że dorosłe kobiety szukają "wróżek" na forum. Wszyscy chyba wiemy skąd się biorą dzieci. A potwierdzić lub wykluczyć ciążę może lekarz lub ewentualnie test ciążowy. Nie forumianki ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie zasadnicze brzmi, czy autorka jest dorosłą kobietą? Bo jak sama zauważyłaś, to pytanie o ciążę jest na poziomie 17 latki...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autorka ma 26 lat i dwójkę dzieci i dla kobiet niedoinformowanych to są objawy ciąży obecnie zaczynam 6 tydzień dzis bylam u lekarza i mówił że to normalne i każda kobieta na inne objawy jedne mają je późno inne szybciej a niektóre wcale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kurka... Kobieta z dziećmi, doświadczona, a pyta na forum o objawy ciąży? Tym bardziej powinnaś wiedzieć, że każde ciało reaguje inaczej, że ciąże przebiegają różnie i nie pytać o to czy jesteś w ciąży czy nie tu na forum, bo my nie wróżki. Wymyślono testy ciążowe, testy z krwi i wizyty u lekarza. Właśnie po to by dowiedzieć się czy ciąża czy nie.

U mnie w 3 ciąży okres się spóźniał i spóźniał... Kolejne testy wychodziły negatywne. Nie pytałam na forum czy ktoś może mi wywróżyć z kart czy z fusów czy to ciąża czy nie. Poszłam do lekarza i po usg miałam pewność, że jest pęcherzyk ciążowy i zaczęła się prawidłowa ciąża.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie polecam test betahcg, pare godzin czekania ale wszystko będzie jasnd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

potrzebny mi psycholog (32 odpowiedzi)

Witam, czy mógłby ktoś polecić dobrego psychologa, psychoterapeutę z Gdańska? Fajnie by było...

Noc sylwestrowa a sen maluszka?! (23 odpowiedzi)

Hej Dziewczyny!! Jestem mamą 8 miesięcznej dziewczynki, i w sylwestra zostajemy domu ale...

Czy golicie się do...ginekologa? (96 odpowiedzi)

No właśnie, oto moje pytanie. Czy w dzisiejszych czasach, gdzie wśród młodych kobiet ciężko jest...

do góry