Widok

Czy to może być ciąża?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
#1
Witam kobietki, mam pytanie, w sobotę 16.11 kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, co prawda nie skończył we mnie ale był mocno podniecony. We wtorek siedząc w pracy poczułam ogromne zmęczenie, senność, wiec postanowiłam napić się kawy której nie wypiłam bo śmierdziała . Normalnie pije 2 dziennie i zapach kawy uwielbiam. Od tego czasu chodzę spać o 21 i śpie 9-10 godz a po południu już mi się oczy zamykają. dodatkowo pobolewa mnie podbrzusze, piersi są nabrzmiałe, mam zawroty głowy i lekkie mdłości, jestem wyczulona na zapachy, często tez chodzę siku. We wtorek i środę dużo białego śluzu. Do okresu jeszcze tydzień. Czy to może oznaczac ciąża?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nie jesteś w ciąży. Za szybko na takie reakcje organizmu. Dzisiaj jest 8 dzień po współżyciu. Jeśli zaszłaś w ciążę to do implantacji zarodka najszybciej mogło dojść wczoraj, czyli zarodek dzisiaj dopiero zaczyna produkcję betaHCG, które powoduje takie reakcje w organizmie. Także nie ma możliwości, żebyś coś poczuła. Najszybciej jutro coś możesz poczuć.
Zresztą nie uważasz, że zadawanie pytania "czy jestem w ciąży" na forum jest co najmniej nierozsądne? Idź zrób test lub wybierz się do laboratorium na betaHCG.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niekoniecznie. Ja poczułam, że jestem w ciąży właśnie tydzień po zapłodnieniu. Piersi nabrzmiały mi inaczej niż przed okresem, zaczęło odrzucać mnie mięso, które uwielbiam, zrobiłam się mocniej senna i przydarzyły się jakieś pojedyńcze zawroty głowy. Poszłam do lekarza, ale zarodka jeszcze nie było widać, chociaż jak to określiła lekarka "macica wygląda na ciążową". Kazała zgłosić się po tygodniu i zarodek już był. Tak więc wcale mnie nie dziwi, że kobieta jest w stanie wyłapać ciążę już tydzień przed terminem miesiączki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale ta pani byłaby wlasnie tydzień po zapłodnieniu i w najlepszym wypadku dzień po implantacji zarodka. W związku z czym odczucia dzis/jutro są możliwe. Jednak nie dwa dni po współżyciu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Rossmanie są testy, koszt 10zl i będzie wszystko jasne. Po co tu się pytać, to jak wróżenie z fusów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

do góry