Widok

Czy to normalne żeby na trzecim spotkaniu całować się z Kobietą?

A więc wczoraj odbyło się Moje trzecie spotkanie, podczas którego doszło do namiętnych pocałunków...czy to normalne że tak się stało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę późno.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doszło? A któreś z Was tego nie chciało? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze, że któreś z Was doszło, ale.... od samego pocałunku? To się nazywa mieć wrażliwe usta.
Ty nie zastanawiaj się co jest normalne, a co nie jest. Robisz to co czujesz i druga strona także.
Zdarzyło mi się nie raz na pierwszy spotkaniu, a właściwie pod koniec lub na koniec. Oczywiście, tylko i wyłącznie wtedy kiedy chcieliśmy to kontynuować. Na marginesie, warto nauczyć się całować. Kobiety robią i potrzebują tego w nieco inny sposób niż mężczyźni.
Jak się nauczyć? Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Pchanie jęzora do gardła przy pierwszym pocałunku to fatalny pomysł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha bardzo dobrze całuje i ona też;-)porwała mnie tym:-)a usta miałem tak delikatne bo dlogo to trwało:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię takie daj telefon do niej dobra kandydatka na żonę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak się ma ponad 30 lat to nie ma na co czekać, kolejna okazja do całowania może się nie trafić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha mam 28 lat, ale czuję się jak 18 latek:-)pełen energii i wszystkiego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie radku to nie jest normalne!!! Jestes wariatem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i dlatego skończyła się znajomość...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

do góry