Widok

Czy to prawda?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy to prawda,ze trzeba miec dokument podpisany przez notariusza albo prawnika z informacja ze nie bylo sie wczesniej w zwiazku malzenskim?? Obilo mi sie o uszy i teraz nie wiem czy to prawda..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Że niby do ślubu to Ci potrzebne?
Bzdura.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No do slubu.. a moze ksiadz chce tylko zarobic ? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może księdzu chodzi o 3 egzemplarze z USC o braku okoliczności wykluczających zawarcie małżeństwa, po które musicie się zgłosić do USC i dostarczyć mu przy spisywaniu protokołu. Nic innego nie przychodzi mi do głowy ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, to jedyna opcja.
Na prawdę użył słów notariusz lub prawnik?
Jestem po ślubie kościelnym, na nie jednym byłam (nawet jako świadkowa) ale czegoś takiego to nie słyszałam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak uzyl tych slow.. Dziwne wiem ;) sama jestem w szoku..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też... jeszcze byłoby to zrozumiałe, gdybyś zawarła już wcześniej kościelny/ konkordatowy ślub, po czym zostałaby stwierdzona jego nieważność. Ale zakładam, że jesteś panną i nic takiego nie miało miejsca. Może dopytaj księdza, jaki konkretnie dokument ma na myśli, bo pierwszy raz spotykam się z tym, co piszesz, a też brałam konkordatowy ślub.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi też szczęka opadła hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry