Widok

Czy znalazłaby się jakaś para chętna na sesję narzeczeńską albo plener poślubny??

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Miłe Panie i Panowie

uczę się fotografii i nie bardzo mam na kim "trenować", córki nie mogą już patrzeć na aparat i uciekają jak tylko go wyjmuję, a ze znajomych komu mogłam to już fotki zrobiłam...

Może znalazłaby się jakaś chętna para na darmowe fotki?? Może być sesja "przedślubna" - narzeczeńska albo poślubna - plener w strojach ślubnych, jeśli np. ślub był cywilny i nie wynajmowaliście fotografa
Sesja około godzinki czasu, wieczorkiem 19-20, miejsce - do ustalenia ale raczej gdzieś na trasie Wejherowo - Gdynia

Tu można podejrzeć głównie moje "eksperymenty" na córkach i koleżance z synem.

Zapraszam osoby, które wyrażą zgodę na publikację przynajmniej 4-5 wykonanych fotek na powyższym profilu na FB
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można prosić o link do FB?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Upss, nie zauważyłam, że sie nie wkleił :) Bardz proszę
https://www.facebook.com/EWFotografiaWejherowo/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eh... W suknię ślubną to ja się teraz nie zmieszczę :)
Sesja brzuszkowa za to wchodziłaby w grę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam - o sesjach brzuszkowych pisałam w dziale "mama i dziecko" - proszę podać jakiś kontakt do siebie, na pewno się odezwę
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim razie napiszę na facebooku :) Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry