Widok

DJ Robert Jakubek - proszę o opinie.

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej, szukam opinii o DJ Robert Jakubek, niestety ostatnie widzialam z 2013. Może ktoś cos świeżego powiedzieć? Dziękuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Podbijam. Ja również chętnie poznam opinie o tym Dj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POLECAM! W tym roku prowadził zabawę na naszym weselu- byliśmy w 100% zadowoleni. Chociaż długo się zastanawialiśmy, bo jednak był droższy od innych DJów, ale naprawdę warto było. Bardzo profesjonalne podejście, elastyczność i wyczucie gości. A co do terminów-to wszystko zależy, my rezerwowaliśmy go dopiero 3miesiące przed ślubem i miał wolne :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo polecam byłam na weselu, które prowadził i tak świetnie się bawiłam, że sama go wzięłam na swój ślub.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
dj jakubek ewaluuje z roku na rok i naprawdę wesele prowadzone przez niego to strzał w dziesiątkę!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tylko polecam szybko się z nim skontaktować bo jest dosyć rozchwytywany (my dostosowaliśmy termin ślubu do jego wolnego terminu) :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dokladnie.... na 2017 ma tylko pojedyncze terminy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
to ciekawe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
my mamy na 2018 ale wiem ze ma jeszcze sporo terminow na ten rok (2018)
ja byłam na weselu, petarda! nigdy sie tak dobrze nie bawilam, i pierwszy raz mam wrazenie ze jest to osoba ktorej zalezy zeby ten dzien byl wyatkowy... po wielu rozmowach z kamerzystami, fotografami mam wrazenie ze wszyscy tylko kasa i kasa. U pana Roberta jest zupełnie inaczej , jeżeli ktoś chce mieć wesele ze smakiem bez durnych konkursow testow na dziewictwo i inne to bardzo go polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Gorąco polecam zoorganizował bal gimnazjalny, tak fajnie się nigdy nie bawiłem. Cana stosowna do jakości! Profesjonalista. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam
Filmuje wesela i w zeszłym roku byłem na prowadzonym przez DJ Roberta Jakubka - nic się nie zmieniło, nadal można śmiało polecić - dużo zabaw i dobra atmosfera na weselu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry