Widok

DNO

Kupiłam mieszkanie bardzo słabo wykonane, Inżynier który odbierał moje mieszkanie stwierdził że tak słabej inwestycji dawno nie widział.
Chętnych zapraszam do obejrzenia ostatnich dwóch mieszkań które pozostały do kupienia i samemu ocenić jakość wykonania chociażby części wspólnych.
A nie wspomnę o partactwie z elektryką gdzie po podłączeniu licznika przez energe miałam prąd tylko w gniazdkach w kuchni. Jak się okazało źle zostały podłączone kable w rozdzielni w piwnicy.
Ciekawe jak budynek przeszedł odbiór techniczny.
A nie jest to odosobniony przypadek, zapytajcie dewelopera.
Moja ocena
obsługa: 2

oferta: 2

jakość: -

terminowość: -

przystępność cen: -

ocena ogólna: -

2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W której inwestycji? Bo ja z kolei czekam na mieszkanie CH110 od tego dewelopera i właśnie zaczęły sie kłopoty - poszła informacja o opóźnieniu budowy, na razie o 3 miesiące. Po Pani wpisie widzę, że potrzebny będzie dobry fachowiec do odbioru, żeby wyłapał jak najwięcej usterek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki miał być pierwotny termin odbioru, a jaki przedstawia teraz deweloper? Sama jestem zainteresowana zakupem mieszkania w CH110, ale się waham.

nie wiem jak było pierwotnie, ale aktualnie deweloper twierdzi że oddanie kluczy będzie do końca czerwca
do góry