Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Omijajcie Salon Volvo Drywa w Gdańsku!!! wątek zamknięty Jak nie widzą interesu, to są niesympatyczni, nie udzielą żadnych informacji...
~Karlos
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

Nowe XC40 wątek zamknięty Właśnie skończyłem jazdy testowe nowym Volvo XC40. Nie dość że auto...
~Maniak Volvo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Serwis Drywa Gdansk wątek zamknięty Zanim zacznę dokładam pozytywną opinię do Pana Jarka który kiedyś pracował w...
~Pa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Jazda testowa Volvo XC 60 wątek zamknięty Witam, Chciałbym państwu pogratulować "wspaniałej" obsługi nas...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

Serwis w Gdańsku Dramat. wątek zamknięty Nigdy więcej nie będe serwisował w Gdańsku ani nikomu nie polecę.W trakcie...
~Jacek Stasiuk
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

najwyższy poziom obsługi -fachowość wątek zamknięty Z usług Firmy DRYWA ADV korzystam od lat.Poziom obsługi i usług stał zawsze...
~Zygmunt Walkowski
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Nietrafiona diagnoza wątek zamknięty Volvo V40 2001, objawy-falujące obroty, silnik gaśnie przy wciśnięciu...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Volvo V40 2.0 T3 2001 r. wątek zamknięty Skorzystałem z wiosennego serwisu, gdzie autko zostało sprawdzone...
~Krzysztof Misiuk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

nigdy więcej wątek zamknięty będąc na wczasach musiałem skorzystać z serwisu Drywa Gdańsk. Odczyt z...
~domin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Lepiej niż się spodziewałem. wątek zamknięty Padło mi V50, serwis Drywa był najbliżej. Obawiałem się ceny, słabej obsługi,...
~Marek Barejło
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

V90 szybkie kupno i szybka sprzedaż wątek zamknięty Na Allegro można kupić V90 za 14 000 zł, które wcześniej, tj. w lutym 2012...
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Nie jestem w pełni zadowolony wątek zamknięty Mam Vovlvo V50. Okazało się że padła stacyjka. Dzień wcześniej zadzwoniłem do...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

Nie polecam nikomu wątek zamknięty Naprawa blacharska wykonana w serwisie pozostawia wile do zyczenia. Czesci od...
~tadek
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Czuję tylko niesmak po tej wizycie wątek zamknięty Jestem właścicielem Volvo XC 90, zleciłem w zakładzie uszczelnienie wału...
~Wojciech Szczepański
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

Zbigniew Garczyński - opinia wątek zamknięty Jestem właścicielem Volvo V-50. Chciałem się umówić na przegląd gwarancyjny w...
~Zbigniew Garczyński
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lipca 2011

Wszelkie stereotypy co do ASO są w ich przypadku nieprawdziwe. wątek zamknięty Bałem się wysokich cen - dali rabaty na starsze auto sięgające 50% na...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 marca 2011

Dobry ale drogi wątek zamknięty Jakość napraw najwyższej jakości. Panowie w dziale części bardzo mili i...
~Paweł Szybkowski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

17

wątków

do góry