Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przyjechali, usunęli problem wątek zamknięty Totalnie zapchał mi się kran w kuchni. Zadzwoniłem, umówiłem, ustaliłem cenę...
~Marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Szybko i sprawnie wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam! Problem, który wydawał się beznadziejny, został...
~zenia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Chcesz usunąć awarię - poszukaj innej firmy wątek zamknięty Zadzwoniłam wczoraj po południu, Pan obiecał że na pewno przyjadą (cenę...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 grudnia 2010

Serdecznie polecam wątek zamknięty Bardzo fachowa ekipa, serdecznie polecam !!! To, że młodzi to akurat uważam...
~Emilia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 grudnia 2010

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Sprawa dotyczyla zapchanej rury. Telefoniczne ustalenia co do ceny od 150 do...
~A.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 grudnia 2010

Serdecznie wszystkim polecam!!! wątek zamknięty Nie będę się rozpisywała, ale naprawdę są to świetni fachowcy. Wszystko...
~Elwira
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

Znakomici fachowcy! wątek zamknięty Nie dość, że uprzejmi, mili, a nawet zabawni, to z pracą uwinęli się w...
~X.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

wszystko ok wątek zamknięty sprawnie i szybko, bez zbędnych kłopotów, znają się na rzeczy i nawet można...
~polecam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

WC wątek zamknięty Godzinę temu, naprawił mi Arek (zgodnie z prośba o zwracanie się po imieniu)...
~Iwona K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

Pod wielkim wrażeniem wątek zamknięty Powiem tak-dziś miałem D U Ż Ą awarię w domu,na 4 wykonane telefony,3 firmy...
~Marcin myśmy nie wiedzieli
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 października 2010

Ostrzegam !!!!! wątek zamknięty Absolutnie nie polecam. Zjawili się bez narzędzi, nie potrafili naprawić...
~Miro
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 października 2010

dobra firma wątek zamknięty fachowa obsługa, szybka akcja, sympatyczni pracownicy, bez problemowo= gorąco...
~Słoń
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

Spoczko wątek zamknięty A tam narzekasz;p mi rurka ciekła zadzwoniłem przyjechali o umówionej...
~elwis80
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

Świetni fachowcy wątek zamknięty Panowie już wielokrotnie byli u mnie i chętnie jeszcze ich zaproszę. Bardzo...
~Anastazja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 września 2010

POLECAM wątek zamknięty Panowie wezwani na awarie o godzinie 23 z minutami bardzo szybko i bez...
~Aneta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2010

Serdecznie polecam ta firmę wątek zamknięty Serdecznie polecam ta firmę doskonali fachowcy. Panowie wykonali u mnie w...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 maja 2010

Gorąco polecam wątek zamknięty Panowie przyjechali aby udrożnić rurę pod wanną, wszystko poszło szybko,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

Profesjonalnie. wątek zamknięty W wynajmowanym mieszkaniu pojawiły się problemy z kranem i nieszczelnymi...
~Młoda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

Niepoważne traktowanie klienta wątek zamknięty Dwukrotnie umówiliśmy się na drobną instalację rur w łazience. Niestety w...
~daniel k.
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2010

udrażnianie kanalizacji i nowa instalacja wątek zamknięty serdecznie polecam pana adama za fachowe doradztwo i sumienność, nie po raz...
~waldemar
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
91

postów

85

wątków

do góry