Dance Fusion

Kursy tańca

Gdynia, Poleska 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SUPER! wątek zamknięty Jestem facetem i nie będę się za bardzo rozpisywał. Chodzę od pół roku na...
~Adaś
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2014

Fatalna obsługa klienta wątek zamknięty Chodziłam tam na kurs tańca kilka miesięcy. Pewnego dnia dostałam maila, że...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2014

Fantastyczna szkoła!! wątek zamknięty Od Dance Fusion zaczęła się cała moja przygoda z tańcem i śmiało mogę ją...
~Villemo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

Najlepsza szkoła tańca w trójmieście wątek zamknięty Jedyna szkoła w swoim rodzaju! Czas spędzony tam to czysty relaks, mimo że...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Świetne miejsce! wątek zamknięty Doświadczeni, pełni pozytywnej energii instruktorzy, niesamowity klimat...
~Kasia B
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Miejsce nr 1! wątek zamknięty Fantastyczna szkoła! Uwielbiam tu atmosferę i instruktorów!!! Chodzę do Izy...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

amatorzy uczą tańczyć wątek zamknięty Przyszedłem do Waszej szkoły na kurs tańca parę miesięcy temu. Przed...
~niezadowolony z salsy w parach p
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Taniec Towarzyski w DF wątek zamknięty Jeżeli ktoś planuje schudnąć i się poruszać to jak najbardziej polecił bym DF...
~Paweł
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Mieszane odczucia... wątek zamknięty Ogólnie chwalę sobie zajęcia w szkole Dance Fusion, ale nie do końca...
~Kasia
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Kasia - opinia wątek zamknięty Świetni instruktorzy zarażający swoją pasją nawet osoby takie jak ja, mające...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

Wciągnęło mnie wątek zamknięty polecam zajęcia salsy z Dominiką i Marcelem- sympatyczni, nie zadzierają nosa...
~zagnywacz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Bardzo profesjonalnie wątek zamknięty Zdecydowałam sie wystawić opinię tej szkole, gdyż my Polacy zawsze narzekamy,...
~Magdalena Skorupka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

Street dance rules :) wątek zamknięty Klaudia jest NIESAMOWITA!!! Najlepsza godzina w tygodniu to właśnie street...
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

Rewelacja!!! wątek zamknięty Po prostu uwielbiam to miejsce :))) instruktorzy, recepcja, atmosfera -...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

Najlepsza szkoła tańca w Gdańsku! wątek zamknięty Chodzę do DF od dawna na burleskę i jazz i jest to najfantastyczniejszy czas...
~Emilka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Sasanka - opinia wątek zamknięty Chodziliśmy tam przez dwa miesiące na towarzyski, ja też czasem na zumbę....
~Sasanka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

Duże rozczarowanie wątek zamknięty Opinie na trojmiasto.pl zachęciły mnie do Dance Fusion i poszłam na burleskę....
~Youstah
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

Wspaniali nauczyciele! wątek zamknięty Wraz z moim partnerem uczęszczamy do Dance Fusion na taniec towarzyski, a od...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2013

Dobrzy instruktorzy,ale koszmarny stan techniczny sal!!! wątek zamknięty Przed ostatnie pół roku chodziłam na zajęcia zumby w DF, jednak zdecydowałam...
~kursantka zumby
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Uczeszczam do Dance Fusion od wrzesnia 2012 i od poczatku bylo fajnie, a z...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
136

postów

112

wątków

do góry