Dance Fusion

Kursy tańca

Gdynia, Poleska 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super szkoła! wątek zamknięty Jak dla mnie najbardziej profesjonalna szkoła w Trójmieście. Instruktorzy są...
~Madzia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Taniec towarzyski dla początkujących wątek zamknięty Niestety potwierdzam marne opinie tego kursu. Razem z narzeczoną poszliśmy na...
~jakub
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 marca 2013

Niezadowolona wątek zamknięty Pierwszy raz byłam na zajęciach na Zumbie, wyborem szkoły sugerowałam się...
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

Najlepsi! wątek zamknięty Dla mnie to szkoła z duszą :) Przemiła atmosfera zarówno w recepcji jak i na...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

najlepsza szkoła tańca! :) wątek zamknięty Zdecydowanie najfajniejsze miejsce do którego trafiłam w mojej krótkiej co...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

Bardzo dobra szkoła! wątek zamknięty oj, kręcę się już trochę po tych szkołach tańca w Gdańsku. Ważne jest to że w...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

SUPER! wątek zamknięty Wczorajsze zajęcia były ekstra!!! Niesamowity klimat ze światłami :)))...
~Hania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

Super !!! wątek zamknięty Właśnie wróciłam z zajęć i postanowiłam w końcu napisać że jest SUPER!...
~kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Zdecydowanie tak! wątek zamknięty To już trzecia szkoła tańca do której trafiliśmy z chłopakiem i pierwsza w...
~Ala
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Super szkoła! wątek zamknięty Chodzę od września 2012 i mogę powiedzieć tylko same dobre rzeczy. Miałam...
~mała
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

nie polecam :( wątek zamknięty Razem z mężem uczestniczyliśmy w zajęciach tańca towarzyskiego. Na zajęcia...
~alissa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

Yeah! Świetna szkoła!!! wątek zamknięty rok temu z narzeczona chodzilismy do innej szkoly i byla kicha. ale mala sie...
~heniek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

Moje miejsce wątek zamknięty Można się rozpisywać o ofercie zajęć ale z pewnymi wyjątkami jest podobna do...
~Maleńka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

dancehall wątek zamknięty Chodziłam przez 7 m-cy na zajęcia prowadzone przez Sonię Truszkowską....
~M.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

Najlepsza szkoła! wątek zamknięty Powiem szczerze, że nie ma chyba w DFie żadnego elementu na, który można by...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

w rytmie tańca:) wątek zamknięty Uczęszczam na zajęcia zumby i salsy solo. Zetknęłam się również z latino...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

Najlepsza zumba w Gdańsku! wątek zamknięty Polecam panią Anię! Chodziłam do Dance Fusion na zumbę. Potem z racji...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

Baaaardzo polecam :P wątek zamknięty Chodzę do DF już od roku - przyszedłem na kurs dla singli (sam!) i wsiąkłem...
~Janek P.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Naprawdę fajnie! wątek zamknięty Nie chce mi się super rozpisywać więc krótko: wybrałam tą szkołę, prawie od...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

średnio wątek zamknięty Brałem udział w zajęciach salsy w parach.Instruktorzy w porządku. Prowadzą...
~Maksymilian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
136

postów

112

wątków

do góry