Dance Fusion

Kursy tańca

Gdynia, Poleska 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!! wątek zamknięty Świetna szkoła,fajni ludzie.Bardzo dobry sposób nauczania.Mogę szczerze tylko...
~Żołnierz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 października 2008

MEGA FAJNIE !!!!!! wątek zamknięty JEST SUPER, BOSKO, ZAJEFAJNIE, GORĄCO, BAJERANCKO, BOMBOWO, BYCZO FAJOWO,...
~lechuuuu
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 października 2008

Zdecydowanie polecam:) wątek zamknięty W ostatni czwartek byłam pierwszy raz na zajęciach u p Agnieszki na salsie...
~Joanna Kalicka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 września 2008

Radość z tańca wątek zamknięty Uczęszczam już jakiś czas na zajęcia Salsy Solo i jestem zachwycona! Miałam...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 lutego 2008

To nie szkoła... to pasja :) wątek zamknięty Jeżeli szukacie zwykłej, szarej szkoły tańca - zły adres. Jeżeli chcecie...
~Greg
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 grudnia 2007

polecam z pełnym przekonaniem wątek zamknięty świetni instruktorzy, a jednocześnie przesympatyczni ludzie, którzy z...
~justyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 października 2007

REWELACJA!! ;) wątek zamknięty REWELACJA!! ;)
~Pit
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 września 2007

Mistrzostwo Świata :) wątek zamknięty Genialni ludzie i przecudna atmosfera. Nigdy nie sądziłem że taniec tak mnie...
~Pit
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

To dopiero taniec :) wątek zamknięty Naprawdę polecam, świetna atmosfera :).
~Agnes
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 czerwca 2007

rewelacja :D wątek zamknięty co tu dużo gadać :P najlepsza szkoła w całym Trójmieście! super...
~Goś
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2007

super szkoła wątek zamknięty Jestem uczniem w latin fusion od kilku miesiecy, wspaniała atmosfera,...
~mossi ;)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 maja 2007

Rewelacja wątek zamknięty Nic dodać nic ująć najlepsza szkoął tańca w trójmieście pod względem...
~kropek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
136

postów

112

wątków

do góry