DARDACH

Dekarze Dachy

Gdańsk, Kartuska 459A/16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobra robota! wątek zamknięty Firma DarDach - Pan Dariusz wraz z z kolegami - wykonali w moim mieszkaniu...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

polecam wątek zamknięty Bardzo dobra jakość usługi i komunikatywność z Panem Dariuszem. Praca...
~Danuta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 marca 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Zamówiłem usługę montażu okien dachowych a dostałem o wiele więcej! Pan...
~Marek Dąbek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Polecamy rzetelnych fachowców wątek zamknięty Polecamy firmę pana Darka.Na wiosnę 2015r. firma pokryła nam dach...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

polecam wątek zamknięty solidny, uczciwy, terminowy - polecam Pana Darka, u mnie prowadził remont i...
~Jakub
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Beata - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam, uczciwosc, precyzja i dokladnosc w tym co robia, bardo...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Firma godna polecenia wątek zamknięty Czysto, szybko, dokładnie - tak krótko mogę ocenić pracę firmy Dar Dach....
~Alicja i Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

Z pewnością polecam,polecam... wątek zamknięty Bez wahania się mogę polecić usługi wykonywane przez Pana Dariusza i jego...
~Własysław P. Gdańsk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Pan Darek wykonał u mnie najpierw przeróbkę dachu czego efektem mam okna na...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

Ławy kominiarskie wątek zamknięty Konkretne podejście do pracy. Tych ludzi żadna pogoda nie odstrasza....
~Daniel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

Zadowolony wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z uslug Pana Darka. Dach wykonany schludnie, bez...
~Marcin-Gdynia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Godni polecenia... wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecamy firmę Pana Dariusza. Znalezienie dobrej ekipy...
~Mateusz,Nina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Solidna firma wątek zamknięty Polecam Pana Dariusza i jego ekipę. wykonali u nas pokrycie z dachówki oraz...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

super fachowcy wątek zamknięty Mogę polecić firmę "Dardach" , wykonywali u nas stropodach odwrócony , i...
~marekkaska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Godni polecenia... wątek zamknięty Po upływie roku od wykonania prac i braku jakich kolwiek awarii przecieków...
~Kazik-Gdańsk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 czerwca 2013

Bardzo polecam firmę. Młodzi Fachowcy, dobre zasady. wątek zamknięty Cena taka jak uzgodniona przed - kto kiedyś miał do czynienia z "ekipami" to...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Remont dachu wątek zamknięty Firma Dar Dach wykonała remont mojego dachu. Dach został wymieniony bardzo...
~A. achleda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

Zdzisia - opinia wątek zamknięty Fachowe doradztwo,przystępna cena,bardzo dobrze wykonana praca terminowość i...
~Zdzisia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

wojt124 - opinia wątek zamknięty Skorzystałem w uslug p.darka pierwszy raz.Co moge powiedziec, robota wykonana...
~wojt124
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2012

polecam w 100% wątek zamknięty Miała być niewielka modernizacja, a natura sprowokowała całkowitą wymianę...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry