Widok

Darmowy fotograf ślubny TRÓJMIASTO

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam!
Chciałbym zaoferować darmowe zdjęcia ślubne na terenie Trójmiasta i całego pomorza. Robię to ponieważ muszę powiększyć swoje portfolio, a od czegoś trzeba zacząć :-) Gorąco zachęcam pary których fundusz już pękł w ogromie innych ważniejszych wydatków! Moja strona internetowa z wybranym plenerkiem to : www.weddingfoto.pl . W skład mojej oferty to caluśki przebieg ślubu do godziny 2 w nocy oraz plenerek w dogodnych dla nas terminach! Oczywiście każda fotka jest przerobiona a wszystko daje na płytkach DVD.
Zachęcam do zainteresowania się moją ofertą, w razie potrzeby zapraszam gorąco do domu w celu poznania moich zdjęć, nie tylko ślubnych! Terminy jakie mnie interesują to od 26 czerwca do końca sierpnia!
Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Jabłoński - www.weddingfoto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Darmowy fotograf?!?!?!
To superowa sprawa, oglądaliśmy fotki z mężem i bardzo nam się spodobały?!?!
A czy ma Pan wolny termin w lipcu?!?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależe kiedy, o szczegóły zapraszam na priv :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetny pomysł na te kryzysowe czasy. :)))
Wspaniała kontrofensywa wobec zmanierowanych i żadnych kasy fotografów!!!
Mamy ślub i plener 30.06.2012 czy możemy liczyć, że się załapiemy. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heh no na 2012 to podejrzewam że już będe zarabiał na fotkach :-)
Ale próbujcie pisać, może jedna nie :D
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie a darmowa sesje narzeczenska tez mogby pan wykonac
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli miałaby odbyć się w wakacja to nie widze problemu :-)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze byc w wakacje :) moge odezwac sie do Panstwa kolo konca maja? i wtredy ustalilismy by termin
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy istnieje możliwość wykonania sesji poślubnej dla szczęśliwych małżonków ale bez strojów np z okazji rocznicy ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Anka 332 możesz się z nami skontaktować pod koniec maja, nie ma żadnego problemu!
A co do postu misi, sesja pośłubna bez strojów też może się odbyć, zapraszam na priv!
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak. Najlepiej za darmo i jeszcze żeby zadek pocałował z wdzięczności ze ~blondyneczka zechciała pozować.

Ciekawe jakby ~blondyneczka zareagowała jakby jej szef/tatuś powiedział że powinna pracować za darmo/nie dostanie kieszonkowego.

Nagle by się podniósł lament że jak to można za darmo pracować...

Dziękuję losowi że nie pokarał mnie takimi "klientami"... Moi dostają odpowiedni produkt w odpowiedniej cenie i cieszą się że mają pamiątkę na całe życie.

Zauważ ~blondyneczko że kolega robi zdjęcia po startuje i chce mieć portfolio i w przyszłości zarabiać a nie jest Caritasem...

Chciałbym się dowiedzieć jakie są Twoje priorytety na ślub? Gdzie stawiasz zdjęcia jako pamiątkę na całe życie. Przed fontanną czekoladową czy za nią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mysle ze fontanna, sala żarcie i alkohol tez powinny być za darmo...:D:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo to przecie żądni kasy krwiopijcy jak mogą na blondyneczce zarabiać...:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale że co teraz?!?!
Że teraz dla blondynki mam zrobić wyjątek i zrobić jej za free w 2012?!
"Nigdy w życiu" :P
Pozdro :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czaly czas czekam na info, prosze o odp!
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysle ze priorytetem powinna byc jakosc zdjec, a nie ile sie za nie placi. Jesli ten fotograf ma uznany dorobek - co mozna latwo sprawdzic i wykonuje udane fotografie reportazowa to wykona to zadanie rownie dobrze a moze i lepiej niz fotograf od slubow, mimo ze ma mniej zdjec slubnych w portfolio. Aby sie upewnic polecam w tym wypadku porozmawiac z nim w obecnosci kogos znajacego sie na fotografii i podjac wlasciwa decyzje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja myślę, że to super sprawa, ta darmowa sesja ślubna.
Nawet ja się skusiłam i umówiłam się ze stalakiem na taką sesję w czerwcu :)
Pozdrawiam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy 24 sierpnia miałby Pan czas przyjechać do Gdańska Wrzeszcza?O 14:30 mamy ślub w USC.Proszę odezwać się na fb.Zdjęcie profilowe z synkiem i z narzeczonym.Kasia Koprowska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry