Dekpol

Deweloperzy

Gdańsk, Jaglana 6/9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecamy wątek zamknięty Polecamy ofertę firmy Dekpol oraz obsługę przez Pana Dariusza Walaszka....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

zadowolony klient wątek zamknięty Witam Serdecznie Jestem szczęśliwym nabywcą mieszkania na osiedlu Dolna...
~Piotr L.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za wachową obsługę,oraz doradztwo ze strony firmy Dekpol a...
~Marcin Pawski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Zadowolony klient wątek zamknięty Osobiście miałem przyjemność być obsługiwany przez Biuro Sprzedaży Mieszkań...
~Bartłomiej Formela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Osiedle Na Fali wątek zamknięty Jestesmy bardzo zadowoleni z calosci procesu zakupu dwoch mieszkan na Osiedli...
~Wieslaw Bis
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Deweloper godny polecenia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam - inwestycja realizowana szybko i profesjonalnie. Na...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Opinia obsługi Dekpol Os.Foresta wątek zamknięty Niezastąpiona Pani Małgorzata Zając! Klient czuje się potrzebny oraz ważny....
~Marlena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Dekpol ma w ofercie lokalizacje "perełki". Zdecydowałam się na zakup...
~Basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Opinia wątek zamknięty Nie jest tak źle.... Mieszkania są w dobrej cenie jak na Gdańsk. Jakość...
~Ewa przyszła sąsiadka :D
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

TRAGEDIA!!!!! wątek zamknięty Uwaga ludzie !!!!! Nie kupujcie mieszkań na ulicy myśliwskiej , nazwa...
~Monika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lutego 2018

Po co narzekać? wątek zamknięty Rzadko wypowiadam się na forach, ale kiedy widzę opinie dalekie od moich...
~Młoda Morena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

polecam wątek zamknięty Generalnie polecam miła obsługa, mieszkania w MDM. dużym plusem było...
~Slawek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Generalnie ok wątek zamknięty Przy odbiorze mieszkania okazało się że jest kilka niedociągnięć np....
~Arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Dekpol- odradzam wątek zamknięty Odradzam zakup mieszkań od tego dewelopera. Jakość poniżej dopuszczalnych...
~Klient
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Mieszkanka wątek zamknięty Nie polecam tego dewelopera, gdybym wiedziała ze takie przebije mnie spotkają...
~Poirytowana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Jak najdalej wątek zamknięty Ta firma to kpina. Totalny brak kompetencji. Mega opóźnienia. Panie z biura...
~Mc
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Ładne mieszkania, fajne budownictwo, ale spokoju nie zaznasz... wątek zamknięty Absolutnie odradzam jakąkolwiek współpracę z tym deweloperem. Mieszkanie...
~J.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Dekpol - Osiedle Słoneczne - opinia wątek zamknięty Jestem jednym z właścicieli nowych mieszkań na Osiedlu Słonecznym w Gdańsku....
~Tomasz S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

polecam! wątek zamknięty mimo lekkich opoznien ze strony banku, deweloper nie robil zadnych problemów....
~N.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
47

postów

39

wątków

do góry