Dekpol

Deweloperzy

Gdańsk, Jaglana 6/9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Wiele firm mogło by brać wzór z takiej...
~Piotr
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 października 2020

Alex - opinia wątek zamknięty Tragedia! Osiedle Zielone to jedna wielka fuszerka! Klatka schodowa...
~Alex
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lutego 2021

kj - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa, zdecydowanie polecam!
~kj
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2021

Rozczarowana - opinia wątek zamknięty Proszę nie dać się zwieść pozytywnym opiniom o tym deweloperze. Zapewne są to...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Świetna obsługa, duża elastyczność i profesjonalizm wątek zamknięty Moja współpraca z deweloperem póki co jest bardzo udana. Bardzo dobra obsługa...
~Radosław
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2019

Rozczarowana wątek zamknięty Witam Jakości super nie oczekujcie bo firma Dekpol to nie ruwna się jakość!...
~Ania
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2019

Teresa - opinia wątek zamknięty Chciałam podzielić się opinią na temat Pani Anna Gałkowska z biura sprzedaży...
~Teresa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

odbiór mieszkania od dewelopera Dekpol - Młoda Morena wątek zamknięty Witam, kupiłam mieszkanie Młoda Morena - Dekpol. Przedstawienie mi oferty,...
~Barbara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Osiedle oddają niedokończone wątek zamknięty Teren wokół bloków to jakieś dno. Narzucają administratora Masters, który...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 maja 2019

Firma godna polecenia! wątek zamknięty Świetna obsługa, dobry kontakt ze sprzedawcą, wysoka jakość, fajne promocje i...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

Polecam! wątek zamknięty Generalnie nie jestem osobą, która udziela się na jakichkolwiek forach, ale...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Koszty wątek zamknięty Deweloper narzuca swojego notariusza nie informując o tym, że każdy ma prawo...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2019

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Podczas etapu zakupowego obsługiwała mnie Pani Anna Gałkowska z biura...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Zadowoleni Klienci! wątek zamknięty Firma dekpol jest bardzo dobrze znana w Tczewie, wiec wiedziałem gdzie mamy...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 marca 2019

zakup super potem średnio wątek zamknięty Etap zakupowy przebiegł idealnie. Ceny również atrakcyjne. Gorzej jeśli...
~R2D2
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2019

Przemiła współpraca wątek zamknięty Przemiła współpraca na każdym etapie realizacji. Szybki kontakt, miły...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Jaglana 6 wątek zamknięty Mając doświadczenie z różnymi deweloperami, mogę z całą odpowiedzialnością...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

Miła i fachowa obsługa, terminowy i rzetelny wykonawca wątek zamknięty Trzy mieszkania kupione przez rodzinę/przyjaciół na Osiedlu Zielonym, po...
~ElaGosiaAsia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Świetna współpraca wątek zamknięty Od początku współpraca między nami a przedstawicielem firmy Dekpol uklada się...
~Maciek i Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam uslugi firmy Dekpol. Osobiście miałem przyjemność...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
47

postów

39

wątków

do góry