DEL MAR Restauracja

Restauracje

Gdynia, bulwar nadmorski im feliksa nowowiejskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pycha! wątek zamknięty Rzeczywiście, na obsługę trzeba troszkę czekać, ale taki urok restauracji,...
~Karolina K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

Zdecydowanie poprawiła się obsługa wątek zamknięty W zeszłym roku wpisałam krytyczny komentarz dotyczący restauracji, głównie w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

Rewelacja... wątek zamknięty Miła i sympatyczna obsługa, wspaniałe drinki, genialna muzyka i do tego...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

zepsuło się wątek zamknięty Ogólnie miejsce fajne, szczególnie latem, blisko plac dla dzieci, ładny...
~asta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 czerwca 2011

Bardzo zadowoleni wątek zamknięty Podobało nam się nakrycie stołu, ciekawa forma podania owoców , imponująca...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

SZCZERZE POLECAM wątek zamknięty Na początku byłam pełna obaw, ale potem okazało się , że zupełnie...
~Elżbieta Butkiewicz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 maja 2011

Bardzo miło zaskoczeni wątek zamknięty Wraz z moją przyszłą żoną wybraliśmy się na spacer nad morze, troszkę...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

JAK PRZYJĘCIE OKOLICZNOŚCIOWE TO TYLKO DEL MAR wątek zamknięty MIAŁAM RZYJEMNOŚĆ ZAPROSIĆ MOICH GOŚCI DO RESTAURACJI DEL MAR NA PRZYJĘCIE...
~IRENA PARNAWSKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 maja 2011

miło spędzony wieczór wątek zamknięty sobotni wieczór bardzo miło spędziłem wraz z moją narzeczoną w restauracji...
~Maksymilian i Berenika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

Polecam:) wątek zamknięty W miniony weekend wraz z mezem kolejny raz odwiedzilam restauracje Del...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 marca 2011

masakra wątek zamknięty Byłam wczoraj z mężem na kolacji we dwoje drugi raz w tym miejscu i byłam w...
~Karolina Nowakiewicz-Porydzaj
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 marca 2011

słabo wątek zamknięty Zawiodłam się. Byłam tam już kilka razy z mężem jedzenie ok, jak mało...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 marca 2011

Polecam ! wątek zamknięty Miałam znów przyjemność zjeść posiłek w tym miejscu. Jedzonko pycha (polecam...
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

Michalina - opinia wątek zamknięty W miniony weekend odwiedziłam Del Mar ze znajomymi. Moim skromnym zdaniem...
~Michalina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

WIELKIE ROZCZAROWANIE wątek zamknięty Odwiedzaliśmy restauracje juz kilkukrotnie, ale ostatnia nasza wizyta...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

Robert i Ania - opinia wątek zamknięty W minioną niedzielę tj.11.07 byliśmy w Państwa restauracji na obiedzie z...
~Robert i Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lipca 2010

słaba obsługa wątek zamknięty ostatnio, jak co sezon odwiedziliśmy Państwa restauracje. Niestety tym razem...
~michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lipca 2010

ZDECYDOWANIE ODRADZAM wątek zamknięty Ryba /sandacz/ bez smaku,rzekomo filet ale pełny ości, frytki o smaku...
~Xxxx
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

G. Kaja - opinia wątek zamknięty Nie uprzejmość ze strony Managera Jestem bardzo zaskoczona tym, jak zostałam...
~G. Kaja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 czerwca 2010

Klapa... wątek zamknięty Powiem krótko i na temat. 15 minut czekania na menu( jak już się doczekaliśmy...
~Marzena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
120

postów

113

wątków

do góry