DEL MAR Restauracja

Restauracje

Gdynia, bulwar nadmorski im feliksa nowowiejskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SKANDAL!!!!! wątek zamknięty Witam. Byłam tam 1 sierpnia z narzeczonym. Usiedliśmy przy stoliku,...
~magdalena
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2009

coś niesamowitego wątek zamknięty Wybraliśmy się ze znajomymi na kilka drinków, do restauracji Del Mar, byłem...
~Błażej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 marca 2010

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Miła obsługa, ciekawe menu, smaczne jedzenie, bardzo sympatyczna atmosfera...
~Smakosz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 marca 2010

bardzo miło wątek zamknięty w środę odwiedziłam ze znajomymi Wasz lokal. I kolejny raz było bardzo miło:)...
~tulipan
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 marca 2010

O co chodzi z tym winem. wątek zamknięty Zabralem zone na sympatyczna kolacje. Dostalismy menu, dokonalismy wyboru. W...
~Tomekk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lutego 2010

Polecam wszystkim wątek zamknięty Przed spektaklem w Teatrze Muzycznym wpadlismy ze znajomymi na kawe i...
~Goscie
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 stycznia 2010

Bardzo fajna resturacja dla wszystkich wątek zamknięty Bardzo pozytywne wibracje ! Jedzonko pycha!Kelnerki tez bardzo miłe i jeszcze...
~Jarek i Dagmara
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 stycznia 2010

la merce wątek zamknięty bardzo milo wspominam ten wieczor, piekne panie kelnerki przez caly czas...
~laszlo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 listopada 2009

Miło i sympatycznie wątek zamknięty Bywałem tu kilkakrotnie i nigdy się nie zawiodłem-a teraz po zmianie...
~Arka-Gdynia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 listopada 2009

Polecam! Bardzo fajne miejsce! wątek zamknięty Spędziłam ze znajomymi barzdzo przyjemny wieczór w restauracji Del Mar....
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2009

Kuchnia - Dno i bąbelki wątek zamknięty Knajpka prezentowała się bajecznie rok temu, teraz krzesła na zewnątrz...
~Cleo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

Super miejsce, ale tyko dla turystów wątek zamknięty Restauracja tylko dla turystów… …bo drugi raz na pewno bym tam...
~Piotr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 czerwca 2009

:) wątek zamknięty Obsługa rewelacyjna Brak opłat za rezerwację Miła kelnerka o blond...
~Dagna
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 maja 2009

TRAGEDIA wątek zamknięty Kelnerka od samego poczatku nadasana, i nie znajaca podstawowych zasad...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 maja 2009

WSPANAŁE JEDZONKO..PRZYJEMNY KLIMAT wątek zamknięty Kilika razy spotkałam się ze w Del Mar ze znajomymi przy piwku,drinku.Od...
~IZULA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 marca 2009

SKANDAL!!!!!!!! wątek zamknięty Bylismy wczoraj w kilka osob z dziecimi. po poltorej godzinie czekania na...
~T.Zukowski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

Brak słów!!!!! wątek zamknięty Tragedia!!!!!jeszcze nigdy nie spedzilem tak tragicznego wieczoru!!!Obsługa...
~KRYSTIAN
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

Pychota :) wątek zamknięty Firmowa wigilia, więc mozna by sie spodziewadź tradycyjnej kuchni...
~Kasik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lutego 2009

~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

o co chodzi ? wątek zamknięty wszystko było wspaniałe jak zawsze tylko jestem zszokowany panią która nas...
~maciej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
120

postów

113

wątków

do góry