Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM :D wątek zamknięty Gorąco polecam ośrodek Delta! Świetne przygotowanie do egzaminu-teoria i...
~Dominika Kuś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

Delta the best wątek zamknięty Właśnie wracam z PORDu z wynikiem pozytywnym testu teoretycznego i...
~Rafał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

PODZIĘKOWANIA DLA PANA ADAMA wątek zamknięty W 100% potwierdzam profesjonalizm Pana Adama! Po kilku niezdanych egzaminach...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Paweł - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła jazdy. Instruktorzy pierwsza klasa. Zawodowe i profesjonalne...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2013

Delta najlepsza ! ;) wątek zamknięty Najlepszy kurs na prawo jazdy z najlepszym intruktorem na świecie - Tomek...
~Maja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Polecam :D wątek zamknięty POLECAM z calego serca NAJLEPSZY osrodek szkolenia kierowcow w Gdańsku!...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

Tomasz Dobek ! :) wątek zamknięty Zapamiętajcie to imię i nazwisko ! Bardzo miło spędziłam te 30 h jazd. Tomasz...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

Delta- najlepszy ośrodek, gdzie mogłam trafić oraz Tomasz Dobek-świetny instruktor wątek zamknięty 1 Obsługa- co tu dużo mówić, instruktorzy do każdego kursanta podchodzą...
~Paulina Balewicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

Super ośrodek ; ) wątek zamknięty Polecam ośrodek Delta, przestepna cena kursu , ustawianie grafiku godzin jazd...
~Lucyna Ozimek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

Sandra - opinia wątek zamknięty Zdałam za pierwszym !
~Sandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem chciałabym polecić Delte, nawet tym najbardziej...
~o.ł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Alina - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu. Instruktorzy mają konkretne podejście do...
~Alina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

Super Szkoła jazdy - Przyjemna atmosfera wątek zamknięty Polecam bardzo Delte - a w szczególności Pana Tomka (z którym miałem jazdy)...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2013

super wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolony z kursów, zdałem za pierwszym razem dzięki pomocy...
~marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

POLECAM wątek zamknięty Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Gdańsku!!! Profesjonalni, cierpliwi,...
~Kinia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

Delta wątek zamknięty Krótko mówiąc super szkoła! ;D Dzięki Tomkowi wszystko udało się zdać za...
~Erwin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

Delta najlepsza! wątek zamknięty Co tu dużo mówić - po prostu REWELACJA! W Delcie jest zawsze przyjazna...
~Paula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

Swietny ośrodek szkolenia kierowców , Jazdy z Panem Tomkiem wątek zamknięty Gorąco polecam , zdałem wszytsko za pierwszym razem nie było żadnych...
~Piotr Hoppe
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Delta wątek zamknięty Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Gdańsku!!! Dziękuje Tomkowi za...
~Jula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

DELTA i jazdy z TOMKIEM ! wątek zamknięty Polecam naukę jazdy w delcie, Tomek jest świetnym instruktorem, jazdy w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1050

postów

1042

wątków

do góry