Widok

Demolka-...

Jabi Temat dostępny też na forum:
... juz ktos tak napisal ale te opinie usunięto.
To chyba bylo jeszcze delikatnie pwiedziane, komus to mocno przeszkadzalo. Demontaż porownywalny z demolka,brak zabezpieczenia miejsca robot,uszkodzenia mobiliatow mieszkania ,próby wyłudzenia dodatkowych oplat.
Montażu dokonano w sposób skandaliczny . Z powodu braku pianki montażowej maskowano jej brak . Szybko zacierano tynkiem slady tej fuszerki.Dopiero po dwóch dniach kiedy upomniałem się o dokończenie robot,wyrażono zdziwienie i uważano roboty za zakończone.Po ponagleniach wykonano wreszcie mase poprawek które trwaly 8 godzin. Inne niefachowe slady "montażu" Musiałem zlecić innej firmie i zaplacilem ponownie za montaż tych samych okien. O parapetach nie wspomnę "zamontowano je dosłownie w powietrzu i znacznie uszkodzono pianka montażowa.Ogólnie mowiac naraziłem się na sporo niepotrzebnych ,dodatkowych kosztów i klopotow.
Nigdy więcej !
Moja ocena
Jabi kategoria: Okna i parapety
obsługa: 1
 
asortyment: 2
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masakra !!!! Miałam to samo , parapet tak beznadziejnie zamontowany , że jak ręką przycinsełam to się uginał !!!! Okna zamontowali mi inne niż zamawiałam i jeszcze kłamią w żywe oczy , że nie !!!! Właściciel miał mnie głęboko w d*pie bo już zapłaciłam ,,, NIE POLECAM NIKOMU !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Działki Leśne

Apartamenty Wolności (7 odpowiedzi)

Apartamenty Wolności, zlokalizowane pomiędzy Śródmieściem Gdyni i Trójmiejskim Parkiem...

do góry