Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sonia - opinia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm,świetna obsluga
~Sonia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Zostałam pacjentką gabinetu mniej więcej przed rokiem i była to bardzo dobra...
~Ewa
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Albert Gołębiewski - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług tej placówki.
~Albert Gołębiewski
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Weronika K. - opinia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm, miły zespół. Relaks na fotelu, z standardowym (ale...
~Weronika K.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Dariusz - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, polecam zarówno w przypadkach doraźnych jak i...
~Dariusz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Ewa Meczkowska - opinia wątek zamknięty Bardzo Jestem zadowolona ze wspanialej szybkiej ,profesjonalnej , milej...
~Ewa Meczkowska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2021

zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona obsługą w Dentico. Od lat miałam problem z nadwrażliwością...
~zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 lipca 2021

Izabela C.-P. - opinia wątek zamknięty Chciałabym wyróżnić Panią Martę, z którą to, jako pierwszą mialam kontakt po...
~Izabela C.-P.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Bartosz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług DentiCo. Profesjonalne podejście i bardzo...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Bartosz - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług DentiCo. Profesjonalne podejście i bardzo...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Mariusz - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług higienistki i muszę przyznać, że zarówno usługa usuwania...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

Grażyna - opinia wątek zamknięty Wystarczyło kilka wizyt w DentiCo by Pani dr Jowita Żebrowska-Zakrzewska ze...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Najlepszy stomatolog w 3mieście. Wiem co mówię bo byłem u kilkunastu z bólem...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2020

Barbara - opinia wątek zamknięty Niesamowite zaangażowanie i pełen profesjonalizm w trakcie wyjątkowo...
~Barbara
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 października 2020

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Dziś, jeśli chodzi o wybór gabinetów stomatologicznych to mamy w czym...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 października 2020

Aleksander - opinia wątek zamknięty Wizyta u dentysty rzadko bywa przyjemnością, jednak w klinice DentiCo zespół...
~Aleksander
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 października 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Najlepsza higienizacja w trójmieście :)
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Z czystym sercem mogę polecić Zespól DentiCo. Własnie dobiegło końca moje...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

MariaH - opinia wątek zamknięty Najlepsza higienizacja jamy ustnej ever! Cudowna pani higienistka!!!...
~MariaH
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2020

Urszula - opinia wątek zamknięty Nie znam takich słów, którymi mogłabym wyrazić wdzięczność i uznanie dla Pani...
~Urszula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry