Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mile zaskoczona wątek zamknięty Chciałam bardzo dobrze ocenić pracę pani Moniki Kuczowolskiej. Wybrałam się...
~Karina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Profeska wątek zamknięty Byłem ostatnio na wizycie w gabinecie w gdańsku. Pani w recepcji bardzo...
~Marco
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Goraco polecam wątek zamknięty Nie zgodze sie z moim poprzenim rozmowca. Korzystam z uslug stomatologicznych...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Zdecydowanie POLECAM! wątek zamknięty Profesjonalizm = Dentus. Fachowy dentysta= dr Artur Lebiedź. Mam piękne...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Gabinet godny polecenia wątek zamknięty Korzystam z usług Dentusa od kilku lat, korzystają też moi znajomi. Zawsze...
~Zuza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Szczerze polecam wątek zamknięty Bardzo miła i rzetelna obsługa. Zabieg wykonany szybko i profesjonalnie....
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Gorąco polecam Dr Arturz Lebiedź wątek zamknięty Witam. Istnienie tak fantastycznego dentysty jakim jest dr. Artur odkryłam w...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Leczą nie tylko zęby....ale strach przed dentystą również :) wątek zamknięty W dniu dzisiejszym doktor Lebiedź pozbawił mnie kłopotliwej ósemki. Na...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

bardzo pomocna recepcja wątek zamknięty Ostatnio pojawiłam się w Dentusie. Poleciła mi ten gabinet koleżanka. Bardzo...
~Kamila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

dr Anna Zinczenko DENTUS wątek zamknięty Polecam zarówno Panią jak i ogólnie sam Dentus. Nie znam lepszego stomatologa...
~Dariusz S
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Gabriela wątek zamknięty Polecam dr Lebiedzia,bardzo miły, sympatyczny lekarz, profesjonalista w swoim...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

Polecam P. Monike Kuczowolska wątek zamknięty Jest najlepsza pod słońcem! Potrafi leczyć nie tylko żeby ale tak że...
~darecki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Polecam Gabinet Dentus wątek zamknięty Polecam dr Lebiedzia, bardzo sympatyczny dentysta z indywidualnym podejściem...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

andrzej - opinia wątek zamknięty Cały personel bardzo miły i uprzejmy. Wizyty bez opóźnień na zaplanowaną...
~andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

Szukasz stomatologa dla dziecka - polecam dr PLUTA wątek zamknięty Witam, byłam kilka razy ze swoim dzieckiem na wizycie u dr Joanny Pluta,...
~aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2014

Natalia L. wątek zamknięty Od niedawna jestem pacjentką tego gabinetu. Absolutnie nie żałuję :) Bardzo...
~Natalia L.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

zadowolona wątek zamknięty chciałabym zarekomendować gabinet Dentus Gdańska Zaspa gdyż jestem bardzo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2014

Anna A. - opinia wątek zamknięty Witam Właśnie jestem po zakończonym kompleksowym leczeniu mojego uzębienia i...
~Anna A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Super ! wątek zamknięty Bardzo miła , profesjonalna obsługa, przystępne ceny , troskliwi lekarze,...
~izabela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

polecam wątek zamknięty Gabinety godne polecenia;)Dr Karcz najlepsza dentystka u jakiej byłam...
~aguś
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry