Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piaskowanie z grouponem wątek zamknięty Wykupiłam sobie groupon , piaskowanie i skaling oraz fluoryzacja zębów ....
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2013

skaling i piaskowanie z groupon wątek zamknięty Jesteśmy z meżem mile zaskoczeni, ponieważ myśleliśmy, że skoro jest to...
~Zadowoleni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam, świetny zespół, profesjonalna i miła obsługa, wysoka jakość...
~Magda S
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

:) wątek zamknięty Jestem zadowolony zarówno z opieki stomatologicznej jak i z przemiłej pani...
~Rafał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

Ola - opinia wątek zamknięty Bardzo mila atmosfera, kompetentni ludzie , wykonywane usługi na wysokim...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Grażyna - opinia wątek zamknięty Z czystym sercem mogę polecić Gabinety Stomatologiczne Dentus, w...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

profesjonaliści z troską wątek zamknięty wspaniali ludzie na swoich pozycjach, godni polecenia, kanałowe bez bólu to...
~Błażej
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Monika - opinia wątek zamknięty Pacjentką Dentusa jestem ok. 3 lat, miała atmosfera, bardzo gustowny wygląd...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Zadowolony wątek zamknięty Bardzo profesjonalny gabinet. Miły personel, nowoczesny sprzęt (są nawet...
~Łukasz K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

POLECAM! wątek zamknięty Z usług tego gabinetu korzystałam już wielokrotnie. Jestem bardzo zadowolona...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Polecam w 100% wątek zamknięty Leczyłam zęby u dr Zinczenko, profesjonalistka jakich mało, rzeczowa i na...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

Dentus i dzieci wątek zamknięty Dentusa "odkryłam" w wakacje jak były targi przeczkolaka w MTG. Z moją...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

Dobry gabinet wątek zamknięty W sumie dobrze wszystko, bez rozpisywania się. Miły personel. Polecam
~WaldemarT
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

svanevit - opinia wątek zamknięty Od dzieciństwa bałam się wizyty u dentysty, traumatyczne przeżycia ciągnęły...
~svanevit
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 października 2012

POLECAM!!!! wątek zamknięty Miałam przyjemność wczoraj odwiedzić gabinet dentystyczny z moją 6 letnią...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 października 2012

Dentus - rewelacja wątek zamknięty Zdecydowanie polecam gabinet Dentus. Z usług korzystałem kilka razy. Pierwsza...
~Burol
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

wizyta wątek zamknięty byłem juz 3 razy u nic w gabineci, z różnymi zebami i nie narzekam,zęby które...
~Jarek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Duży pozytyw wątek zamknięty Gabinety dentystyczne zmieniałem już kilkukrotnie, w końcu udało mi się...
~BB
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2012

Profesonajlne cetrum stomatologiczne! wątek zamknięty Skorzystałem z oferty Gabinetu na Gruponie na zabiegi skalingu, piaskowania...
~kozix33
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

POLECAM! wątek zamknięty Jestem nowym pacjentem w gabinecie DENTUS :) Największy + to fakt, że czekam...
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry