Widok

Dentysta Rumia - kogo polecacie?

Jak w temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Próbowałem Ci zobaczyć na:
http://portalmedycznofarmaceutyczny.pl
ale nie widze tam nikogo z Rumii. zobacz w panoramie firm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Julianna Pietrzak Zalewska na Gdańskiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja polecam dr Barbarę Targowską - ma gabinet na ul.Piłsudskiego 35 w Rumi.
również dr Barbara Targowska, byłam kilka razy, mogę polecić, lekarz z dużym doświadczeniem
a ja polecam tylko i wyłącznie Panią Czaplewską przyjmuje prywatnie w domku koło gimnazjum nr 2. Chodziłam do tej Pani "starszej" bo wiem, że jeszcze jej córka tam pracuje, a tu już się nie wypowiem. Ceny ma super 80zł no i bez bólu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pani Czaplewska Emilia-czyli córka przyjmuje w redzie-polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłam ostatnio w tym gabinecie u doktor Targowskiej, trafiłam przypadkiem, bo akurat strasznie bolał mnie ząb w sobotę, więc obdzwaniałam kilka gabinetów które na necie znalazłam, no i tam mnie doktor przyjęła w Rumi na Piłsudskiego na szczęście. Zatruła mi ząb, potem jeździłam tam na kanałowe, potem leczyłlam inne dziury, przyprowadziłam nawet chłopaka, a strasznie się boi ;) W każdym razie, polecam dr Targowską, bo wszystko mamy fajnie poleczone, no i przede wszystkim ceny super!! wcześniej do takiego dużego gabinetu w centrum gdyni chodziłam, dużo lekarzy, róznie trafiałam no i ceny kosmiczne, więc niebardzo chciałam się leczyć, dlatego się to w końcu kanałem skończyło ;)

ja polecam z całego sercahttp://www.biancodenti.pl/#!menu

Polecam Panią Gracjanę Zaremba. Bezboleśnie, tanio i bardzo profesjonalnie. Nawet mój mąż, który nie cierpi dentystów, odważył się leczyć zęby.

dr Górski - pracuje w imed - prywatny

IMED na Katowickiej. Dr Igielska albo Dr Piechowska.

Inne tematy z forum Zdrowie

Dermatolog - łuszczyca (10 odpowiedzi)

Witam Od lat zmagam się z łuszczycą. Niestety ostatnio choroba się zaostrzyła. Poszukuję dobrego...

Znany Lekarz (32 odpowiedzi)

Chciałam dodać opinię o lekarzu na portalu znany lekarz i okazało się, ze nie mogę tego zrobić bo...

Operacja nosa (7 odpowiedzi)

Czy ktoś może polecić lekarza plastyka Do operacji nosa z trojmiasta ?

do góry