Widok

Depilacja laserowa - nie polecam pakietów

Skorzystałam z pakietu 4 zabiegów laserowej depilacji, z informacją iż być może będzie potrzeba wykonania dodatkowego zabiegu, w celu całkowitego wyeliminowania zbędnego owłosienia - OK. Natomiast nie jestem zadowolona z metody, a właściwie czasu jego trwania, pierwsze zabiegi wykonywane dosłownie po 30 sekund na łydkę, ostatni dopiero był dłuższy i to zwróciło moją uwagę. Cała seria nie może być skuteczna przy tak krótkim czasie działania lasera. Jestem zawiedziona, pomimo tylu pozytywnych opinii na temat usług tej kliniki..
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 5
 
wyposażenie: 5
 
jakość usług: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

witam.
Przeczytałam pani opinię i bardzo się zmartwiłam bo wykupiłam serie zabiegów w tym miejscu. Musiałam dowiedzieć się od pani kosmetolog czy to co pani napisała jest prawdą. Dowiedziałam się, że ilość zabiegów zależy od koloru włosa bo nie wszystkie rosną w tym samym tempie. Natomiast po naciśnięciu guzika na głowicy idzie strzał lasera, i jest to ułamek sekundy, więc nie ma możliwości skrócić czasu lasera.
Jestem w trakcie zabiegu bikini pełne, skończyłam trzeci zabieg i włosów prawie brak, a zostały mi jeszcze 3 zabiegi. Jak na razie nie mogę napisać złego słowa na to miejsce i obsługę. Bardzo polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry