Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Opadające powieki wątek zamknięty Po dwóch zabiegach plexr za który zapłaciłam ponad dwa tysiące bez żadnego...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Bardzo zadowolona klientka wątek zamknięty Zrobiłam sobie plastykę powiek. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania....
~Beata Łukaszczyk
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Plastyka powiek wątek zamknięty Zabieg plastyki powiek robiłam 4 miesiące temu. Dziś praktycznie nie ma...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Gabinet Premium wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić gabinet medycyny estetycznej...
~Agata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Ferm Estetyka wątek zamknięty Miesiąc temu w Gabinecie Derm-Estetyka miałam wykonany zabieg Derma-Pen oraz...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

Polecam, zadowolona klientka. wątek zamknięty Dwukrotnie robiłam botox. Po pierwszym była poprawka, trzeba było dołożyć...
~Ala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Korzystam z usług oferowanych w gabinecie już od jakiegoś czasu ( botox ,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

SUPER wątek zamknięty od kilku lat stosuję zabiegi z medycyny estetycznej, niedawno trafiłam do...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

świetny gabinet wątek zamknięty Niedawno skorzystałam z usług tego gabinetu. Oferta bardzo bogata, robią...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

SUPER wątek zamknięty zabieg korekcji uszu w lipcu - bardzo fachowo,bezbolesnie, rewelacyjny efekt,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Klienta ceniąca profesjonalizm wątek zamknięty Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona z zabiegu anty age, czasu nie można...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Stała klientka wątek zamknięty Jestem stałą klientką gabinetu oraz dr Oleszczuk. Wykonuję od kilku lat raz...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Zabieg w gabinecie wątek zamknięty Jestem b.zadowolona z zabiegu który zlikwidował moje zmarszczki na czole i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 stycznia 2015

Kwas hialuronowy to jest to! wątek zamknięty Zrobiłam powiększanie ust kwasem hialuronowym w Gabinecie. Efekt- super!!!!!...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry