Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Moja ulubiona Pani Doktor! wątek zamknięty Korzystałam z pomocy Pani Ani kilka lat temu, gdy miałam problem z...
~Natalia Z
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Agnieszka Podjacka - opinia wątek zamknięty Polecam Panią A. Omernik, przylatuje aż z Włoch aby oddać sie w ręce Pani Dr....
~Agnieszka Podjacka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

wreszcie uszczesliowna :))))) wątek zamknięty skusiłam się w końcu na powiększenie ust a ze wszystkie zabiegi które...
~Magda Miszko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

Karolina B. - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz ze świetnym podejściem do pracy. Pełen profesjonalizm,...
~Karolina B.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

wspanialy specjalista! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam Pania doktor Omernik! Wspanialy...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

bardzo dobry lekarz! :) Gorąco polecam! :) wątek zamknięty Pierwszy lekarz, który diagnozę postawił pewnie i od razu.Od 2 lat zmagałam...
~IzabelaBolszewo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

Zadowolona wątek zamknięty Wielokrotnie rozwiazywałam swoje problemy dermatologiczne u Pani Doktór jak...
~40stka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

TCA- gorąco polecam ten gabinet wątek zamknięty Do Pani Dr zapisuję się na peelingi już od dwóch lat. Jest to jeden z moich...
~Milena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Polecam :) wątek zamknięty Panią Annę Omernik polecam bez wątpliwości, pozbawiła mnie dręczącego przez...
~Anna L- P
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

~Hanna Lukowicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

br - opinia wątek zamknięty Polecam Panią doktor za jej fachowość, celowość w ocenie schorzenia i...
~br
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

PROFESJONALNE PODEJSCIE wątek zamknięty Pani dermatolog nieastapiona! :) profesjonalne podejscie do mojego problemu z...
~Magdalena Narkiewicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Fachowa pomoc wątek zamknięty Jestem po zabiegach estetycznych i widzę znaczną poprawę. Do Pani doktor...
~Maja U.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Dr Omernik deramatolog Gdynia rzetelna porada!!!! wątek zamknięty Otrzymałam profesjonalną pomoc dermatologiczną dla mojej rocznej córki. Bez...
~Maja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

Polecam laseroterapię ! wątek zamknięty Ja u Pani dr usuwam sobie widoczne, poszerzone naczynka w skórze twarzy, gdyż...
~Gośka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

pelen profesjonalizm wątek zamknięty pani Doktor Omernik przemila delikatna osoba,w pelni zaangazowana w swoja...
~Marysia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

:) wątek zamknięty Od sierpnia leczyłam się u pewnego dermatologa,który niestety błędnie...
~szuman joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

Dr godna polecania wątek zamknięty U pani doktor poddałam sie wypelnieniu bruzd nosowo-wargowych oraz...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

Bardzo dobry specjalista wątek zamknięty Do Pani Doktor jest naprawdę świetnym specjalistą. Nie tylko postawiła trafną...
~Joanna P.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2011

dobry specjalista wątek zamknięty Pani dr Omernik jest doświadczonym lekarzem . Trafnie dobrała zabiegi do...
~Ania L
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
72

postów

59

wątków

do góry