Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolona pacjentka wątek zamknięty Do Pani doktor trafiłam dzięki opiniom w internecie i muszę przyznać, że są...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

fachowa obsluga wątek zamknięty rzeczowa, konkretna Pani dokor trafna diagnoza, leczenie przynoszace...
~Adam Reszczynski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

w końcu efekt :) wątek zamknięty Z tradzikeim walczylam kilka lat .bylam u kilku polecanych dermatologow...
~Magda N.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 września 2010

\"Wypiękniała Pacjentka\" wątek zamknięty Bardzo dziękuję Pani Doktor za trafna diagnozę i skuteczne leczenie. Pani...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2010

polecam :) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam na polu dermatologii estetycznej - sama korzystałam z...
~Justyna S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2010

Szczęśliwa wątek zamknięty Witam.Właśnie jestem po drugiej wizycie - zamykania naczyń na udach ,...
~monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lutego 2010

Lidia Masztak - opinia wątek zamknięty Pani Doktor jest mistrzem w swojej dziedzinie i wspaniałym człowiekiem.Szybko...
~Lidia Masztak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 listopada 2009

Pani doktor jest niezła ! wątek zamknięty Rozpoznała moją chorobę w mig, potwiedziłem to jeszcze w Warszawie u...
~Brodacz z przy...cą, pamięta mni
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 września 2009

Skuteczna i konkretna. wątek zamknięty Długo szukałam właściwego miejsca na usunięcie zmian naczynkowych na twarzy,...
~Barcik E
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 września 2009

A. Wielechowska - opinia wątek zamknięty Do gabinetu dr Omernik trafilam z polecenia mojej mamy i musze powiedziec, ze...
~A. Wielechowska
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2009

bardzo zadowolona pacjentka wątek zamknięty Z całą odpowiedzialnością uważam, że Pani dr A.Omernik jest godnym zaufania,...
~Katarzyna Chorab
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

Alicja - opinia wątek zamknięty Miła i delikatna Pani Doktor.Problem łysienia plackowatego trwający niemalże...
~Alicja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 listopada 2008

Super lekarz wątek zamknięty Bardzo miłe podejście do pacjenta i jego problemu.Fachowość widoczna gołym...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 października 2007

zadowolona pacjentka wątek zamknięty U pani dr byłam kilka razy z problemami skórnymi. I muszę przyznac że za...
~Hranolka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 października 2007

szczerze polecam... wątek zamknięty pani doktor to znakomity specjalista,przemiła osoba;wieloletnią dolegliwość...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 lipca 2007

Nigdy wiecej!! wątek zamknięty Tragedia. W ciagu 15minut zalatwila mnie, siostre i mojego chlopaka....
~Niezadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 lipca 2007

botox wątek zamknięty Bardzo sympatyczne , fachowe i profesjonalne podejscie do pacjenta....
~Hanna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 lipca 2007

Danuta - opinia wątek zamknięty Zwróciłam się do pani doktor z dużą blizną po operacji łokcia. Pani doktor...
~Danuta
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2007

Nie ma lepszej pani doktor! wątek zamknięty P. doktor jest przemiłą i przesympatyczną osobą potrafiącą skutecznie...
~Michał Pienschke
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
72

postów

59

wątków

do góry