Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
monikasadowicz@gmail.com - opinia Termin z dnia na dzień. Bardzo miła obsługa. USG dokładnie przeprowadzone,...
~monikasadowicz@gmail.com
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2022

Anna - opinia Szybko i sprawnie. Jestem zadowolona.
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lipca 2022

Weronika - opinia Jak dla mnie najlepsze centrum usg. Super podejście i krotki czas oczekiwania.
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lipca 2022

Marek - opinia Według mnie, to jedna z lepszych pracowni USG. Pani doktor miła, dokładna i...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

Tadeusz - opinia Bardzo pozytywne wrażenia. Konkretny kontakt przez telefon, kompletne...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lipca 2022

Iwona M - opinia Bardzo krótki termin oczekiwania. Bardzo miłe Panie w rejestracji. Przemiła i...
~Iwona M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2022

Ewa - opinia Badanie USG jamy brzusznej w ramach NFZ wykonane bardzo dokładnie. Pani...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2022

Tomek - opinia Profesjonalna, sprawna obsługa. Czas oczekiwania na badania jeden tydzień. To...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 czerwca 2022

Bartek - opinia Profesjonalna konsultacja. Lekarz dokładnie omówił wyniki oraz dalsze...
~Bartek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2022

wioletta z. - opinia bardzo miła obsługa zarówno w recepcji jak i w gabinecie. polecam każdemu kto...
~wioletta z.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2022

Kasia - opinia Bardzo profesjonalne podejście do młodego 3 miesięcznego pacjenta. Wizyta...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 czerwca 2022

Anna - opinia Szybkie terminy i profesjonalna obsluga.Polecam!
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2022

Karolina - opinia USG brzuszka. Świetne podejście do małego pacjenta. Doktor bardzo szczegółowo...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2022

Bożena - opinia Wyznaczone badanie odbyło się punktualnie. Przeprowadzone w sympatycznej...
~Bożena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

Aleksandra S. - opinia Cudowne podejście doktora Wiśniewskiego do mojego 4 letniego synka....
~Aleksandra S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

Magdalena M. - opinia Miałam robione USG brzucha przez doktora Błażej Littwin. Polecam z całego...
~Magdalena M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Asia - opinia wątek zamknięty Dr Wiśniewski wykonywał USG brzuszka. Świetne podejście do małego pacjenta....
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 marca 2022

Ewelina - opinia wątek zamknięty Badanie wypełnione informacjami na temat. Pan dr odpowiadał na moje pytania....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

Monika K - opinia wątek zamknięty Moja córeczka 18 miesięcy była na USG miednicy mniejszej. Badanie wykonane...
~Monika K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Mama Heleny - opinia wątek zamknięty Badanie USG klatki piersiowej dziecka wykonał bardzo kontaktowy lekarz, nie...
~Mama Heleny
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry