Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bb - opinia wątek zamknięty Byłam na wizycie ginekologicznej i usg u pani Korszlak na Ujeścisku,...
~bb
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Krystyna Redłowska - opinia wątek zamknięty 25.01.2022 wizyta w gabinecie nr 3. Pan doktor Błażej Litwin wykonywał mi...
~Krystyna Redłowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Anna Kalinowska - opinia wątek zamknięty W dniu 20.01 byłam u dok. Matheisel - badanie neurologiczne 3 letniej...
~Anna Kalinowska
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

E - opinia wątek zamknięty Umówiona wizyta z dzieckiem zostala najpierw potwierdzona, a potem na godzinę...
~E
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 czerwca 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona tym miejscem. Córka dostała skierowanie na USG brzucha i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

Rodzice K - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do małego pacjenta:) dr Jakub Wiśniewski specjalista...
~Rodzice K
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Gabriela - opinia wątek zamknięty Świetny sprzęt i lekarze. Dzięki nim zostały wcześnie wykryte guzy tarczycy....
~Gabriela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Kamila - opinia wątek zamknięty Miła obsługa ,jednak odpowiedź dr. Kujawy niesatysfakcjonująca . Nie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 maja 2019

Polecam wątek zamknięty Nasze rodzinne nowe miejsce na badania USG. dr Wiśniewski-wspaniały.
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 listopada 2018

USG wątek zamknięty Miejsce bardzo godne polecenia.
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Serdecznie polecam wątek zamknięty Byłam w tej placówce kilkukrotne. Czas oczekiwania na badania bardzo mnie...
~Karola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Polecam - profesjonalizm i szybki termin. wątek zamknięty Dwukrotnie korzystalam z usług radiologicznych. Raz z niemowlęciem i raz...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2018

Wizyta u endokrynologa z dzieckiem wątek zamknięty Wizyta u endokrynologa pani Doktor Sztengierskiej przebiegła bardzo miło,...
~Emiia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Bardzo dobra opinia wątek zamknięty W trakcie badania lekarz drobiazgowo objaśnił każdą wykonywaną czynność...
~Hanna W.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Badanie usg. wątek zamknięty Jako pacjentką jestem bardzo zadowolona ze sposobu podejścia do...
~Wanda Zall
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Doceniam profesjonalizm i podejście do pacjenta.
~B.K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 marca 2018

Kompleksowe USG noworodka wątek zamknięty Na badaniu byłam ze swoim 3 tygodniowym synkiem. Pan doktor miły, uprzejmy,...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 marca 2018

Usg dziecka wątek zamknięty Lekarz wykonujacy badanie mojemu dziecku wykazal sie swietnym podejsciem do...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Diagnoson wątek zamknięty Bardzo dobrzy specjaliści ,miła obsługa.
~MagdalenaBichowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

ZADOWOLONY klient wątek zamknięty wszystko na jak najlepszym poziomie ,,pełny profesjonalizm,,z całego serca...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry