Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dieta godna polecenia wątek zamknięty Firma godna polecenia!!! Schudłam bez większego wysiłku, a przede wszystkim...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

smaczna dieta wątek zamknięty dobre jedzenie smaczne
~ANNA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Dieta na medal na każdy wiek wątek zamknięty Catering pomógł mi uweierzyć w siebie inaczej jeść i nie głodować hurra nawet...
~CZESIA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Uśmiech i uprzejmość to podstawa wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Pozytywnie przez Zycie- dieta to nie cud . wątek zamknięty Świetne podejście do klienta, smacznie i na czas. najważniejsze widać efekty....
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Zawsze smacznie i profesjonalnie! wątek zamknięty Jedzenie pyszne i zróżnicowane! Bardzo spodobało mi się podejście do Klienta...
~kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Polecam!Przepyszne jedzenie.Zawsze na mieiscu:) wątek zamknięty Pyszne menu,fachowe doradztwo i fantastyczne desery😉!Polecam ludziom...
~MaciejN
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Naprawdę smacznie i zdrowo, serdecznie polecam wątek zamknięty Nigdy nie przypuszczałem, że jedzenie dietetyczne może być tak dobre to...
~Rado
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Swietna firma wątek zamknięty Profesjonalne i rzetelne podejscie do klienta. Konkurencyjne ceny i szybka...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Polecam Na Zdrowie - jestem bardzo zadowolona. wątek zamknięty Polecam Na Zdrowie - jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

moja ocena wątek zamknięty Super godne polecenia, spróbowałam i naprawdę bardzo smaczne i skuteczne....
~Halina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Rewelacja wątek zamknięty Smacznie, lekko, przyjemnie i do syta. A efekty i jakich nie marzyłam. Dziekuje!
~Dziamulek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Godne polecenia wątek zamknięty Jestem dietetyczką, która nie ma czasu dla siebie gotować. :-) Stąd moja...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Smacznie i zdrowo. Jedzonko zawsze świeże (nie jak w sieciowkach z siedzibami...
~Greg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Zawsze miałam problemy z nadwagą. Gdy uznałam, że muszę coś z tym zrobić,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

wszystko ok wątek zamknięty Polecam, można jeść dobre jedzenie i chudnąć:) Codziennie inne posiłki,...
~Kasiula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Bartosz - opinia wątek zamknięty Kilka miesięcy temu gdy chciałem trochę schudnąć zamówiłem catering na próbę...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2011

SUPER !!! wątek zamknięty To jest rewelacja :) od kilku dni próbuję, posili są bardzo apetyczne,...
~DOROTA
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2011

nadzwyczaj skuteczne wątek zamknięty Straciłam 13 kg nadwagi w niecałe 4 miesiące. I trzymam wagę, mimo ze od...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 marca 2011

Polecam w 100% wątek zamknięty Stosowałam catering dietetyczny przez dłuższy okres . To naprawdę działa....
~Marika
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

44

wątków

do góry