Dj Crazy

Zespoły muzyczne i DJ-e

Gdańsk, Teofila Lenartowicza

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecamy 100% wątek zamknięty W dniu 14.06.2014r. (Piękny dzień ) ;) miało miejsce nasze wesele, które...
~Monika i Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lipca 2014

Godny polecenia wątek zamknięty Systematycznie bywając podczas uroczystości ślubnych wykonywanych przez DJ...
~Ariel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

Wspaniale wesele wątek zamknięty Z czystym sumieniem moge polecic p.Tomka.Wszystko puszczal to co bylo...
~Urszula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Super Dj wątek zamknięty Dj Crazy poprowadził 21.06.2014r moją 50 tkę. Repertuar muzyczny dobrał do...
~Ala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

pomocny człowiek wątek zamknięty Kilka dni temu zostaliśmy wyrolowani w ostatniej chwili przez DJa Mandaryna....
~Izabela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Polecam!!!! wątek zamknięty Witam, bawiłam sie w ostatnim czasie na dwóch imprezach prowadzonych przez Dj...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Dj godny polecenia!!!! wątek zamknięty Dj Crazy prowadził nasze wesele w sierpniu tego roku. Mogę z czystym...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2013

Polecam Dj-a Tomka wątek zamknięty serdecznie polecamy, byłem na wielu zabawach weselnych ale tak dobrze się nie...
~Roman
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2013

Polecam! wątek zamknięty Dj Crazy spełnił wszelkie oczekiwania dotyczące scenariusza weselnego i...
~uczestnik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

świetny DJ wątek zamknięty Ja również polecam gorąco, wszyscy się bawili na weselu do białego rana, dużo...
~julianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Dj Crazy Tomek - same 6! wątek zamknięty Byłem na weselu 24 sierpnia 2013, na którym Dj Crazy Tomek zapodawał...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

Gorąco polecam!!!!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Tomka wszystkim którym zależy aby zabawa...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

wesele było zajebiste wątek zamknięty Dj Crazy grał u mnie na weselu które odbyło się 21lipca 2012roku. Wszystkie...
~Monika Kowalewska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Bomba nie dj wątek zamknięty Imrezy świetne nagłośnienie pełna profeska myśle że większość grających dj...
~Morelowy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Beata - opinia wątek zamknięty Witam Bardzo dobry dj i konferansjer.Posiada bogaty repertuar od lat 60 po...
~Beata
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2011

Superowa Impreza!! wątek zamknięty Impreza z Dj. Crazy Była odlotowa ! Zajefajna muza, klimat ! Wybawiłam sie...
~Laura
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 marca 2011

Życzliwy - opinia wątek zamknięty nic specjalnego (...) de fakto nie potrafi grać w kółko ten sam temat, (...)...
~Życzliwy
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

Dj Crazy wątek zamknięty Jest świetnym Dj.Polceam gorąco tego człowieka.Z nim imprezki to prawdziwa...
~Kamilo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Arek i Gosia wątek zamknięty Gorąco polecamy! Rok temu prowadził nasze wesele, wszystko w jak najlepszym...
~Arek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry