Widok

Dj czy zespół na wesele? pomorskie

Wesele Temat dostępny też na forum:
na wiosnę 2020 planuję ślub i w związku z tym powoli się szykuję do organizacji tego wydarzenia. zastanawia, się tylko na co lepiej postawić? Na dj, czy zespół? bardzo mi zależy, żeby na weselu były standardy biesiadne, bo większość gości będzie w wieku nazwijmy umownie starszym. czekam na sensowne propozycje i rekomendację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dj + Wodzirej + Osoba z Gitarą Śpiewająca prowadząca biesiady. Jak chceż podaj namiar maila podeśle ofertę, za dużo tutaj dziadowskiej konkurencji która zaraz negatywne komentarze daje i łapki w dół :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam.
Mogę zaoferować różne wersje oprawy muzycznej:
- DJ prezenter
- DJ + część utworów śpiewana (śpiewający DJ)
- DJ na zmianę z duetem damsko-męskim
- Duet damsko-męski
- Tercet (akordeon, gitara , 2 głosy męskie + 1 damski)
Wszystkie opcje z klasycznym prowadzeniem zabaw, konkursów, oczepin itp.
Pozdrawiam
bravoton@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

a ja mogę Ci polecić jeden wspaniały zespół w komplecie! Pochodzą ze Szczecina i wszędzie dojeżdżają. U nas grali miesiąc temu na weselu i sprawdzili się w 100%. Na wesela są idealni, bo super grają, mają piękne wokale i doskonale dogadują się z gośćmi. Biesiadę przy stole też prowadzą. Skontaktuj się z nimi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pawłowi chyba chodziło o zespół Andy Scamps Orchestra. Popatrzcie tylko https://www.youtube.com/watch?v=vavKkbvp-3Y
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo fajne imprezy są z dj domsonem i to właśnie jego polecam Wam najbardziej! bardzo fajny ma kontakt z gośćmi. zawsze wieco puścić. Nie tak jak co poniektórzy dj. Tu utwory są zawsze przemyślane!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ja polecam zespół Andy Scamps Orchestra. Widać, że grają od lat i mają w tym wprawę, a przede wszystkim widać, że się między sobą dobrze dogadują, a dobra atmosfera w zespole przenosi się na gości!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ciężko naprawde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcecie mieć prawdziwe wesele, to należy zrezygnować z Dj. Prawdziwe wesele z klasą, to jednak zespół. Polecam Andy Scamps Orchestra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zdaje mi się, że zespół będzie lepszym wyborem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgadza się. super również i u nas się sprawdził zespół Andy Scamps. Dojechali do nas do Gdańska. Super i cieszymy się że u nas grali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A mnie się zdaje, że Marcin, Dominika i Agata, to jedna i ta sama osoba reprezentująca Andy Scamps Orchestra.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak wesele, to zdecydowanie zespół. sam właśnie szukam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Adrian to może allstarband z Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak zespół to tylko 100%live. Wszelkie wersje z podkładami to pomyłka -lepiej wtedy wsiąść DJ+wodzirej. Zapraszam do posłuchania zespołu z gdańska. Więcej na fb/allstarband.gda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Andy Scamps Oerchestra. Słyszałam i widziałam na weselu, gdzie byłam jako gość i jestem pełna uznania umiejętności wokalnych jak i zabawowych. są ekstra!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To chyba byliśmy na tym samym weselu. też ich widziałem i faktycznie są super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To zależy. jak małe wesele, to wystarczy dj, a jak już większe, to lepiej zespół. To zależy też od wielkości sali, bo nie wyobrażam sobie by zespół kisił się na małej sali, ale jak sala spora, to zespół jak naj bardziej. W przeciągu 5 lat byłem na 4 weselach i wspomniany wcześniej zespół Andy Scamps zapadł mi w pamięci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

A mi zapadło w pamięci, że niektórzy usługodawcy uprawiają tu krypto/auto reklamę, podszywając się pod różne nicki i Andy Scams właśnie do takich należy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wszystko zależy od tego, czego dokładnie oczekujecie. Jeśli lubicie typową, klasyczną i tradycyjną atmosferę wesela, granie pod domem i znane piosenki wykonywane przez kogoś innego to weźcie orkiestrę. Jeśli jednak chcecie taniej, nie potrzebujecie orkiestry pod domem i wolicie bardziej nowoczesne rozwiązania to ja bym wybrała DJ :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zdecydowanie zespół, a jak ma się taki zespół jak Andy Scamps, to już wiadomo, że wesele jest udane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To prawda co pisze magda. Zespół spełnił i moje oczekiwania. Mają piekne covery. Przepieknie zagrane i zaśpiewane. a kultura od nich bije wielka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak ktoś jest zainteresowany ofertą dj z ciezkim dymem i innymi atrakcjami np napis love-prosze o wiadomosc na pror.deejay@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uważam, że lepiej DJ ma więcej możliwości niż zespół i mam wrażenie, że też ludzie się też lepiej przy tym bawią.
Wszystko oczywiście zależy też od DJ. Jeżeli szukasz kogoś sprawdzonego to zerknij sobie tu Maciej Wilkanowski DJ MW
http://www.djmw.pl
To świetny DJ i masz pewność, że goście Twoją imprezę zapamiętają na długo, a o to też chodzi prawda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o muzykę polecam https://whitefeverduo.zespoly-weselne.pl/ . Grali u nas na weselu - dużo taniej niż normalny zespół a zawsze to ciekawsze niż zwykły DJ. Tanich zespołów też nie ma sensu brać - u znajomej grał jakiś za 4000. Szkoda marnować kasę. Dobry zespół niestety zaczyna się od 5-6 tyś w górę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry