Widok

Dlaczego większość kobiet jest taka prosta w obsludze

Czekam na odp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego kobieta ma dwa zwoje mózgowe więcej od konia?
Żeby nie piła wody z kubła jak myje podłogę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo śmieszne... Koń by się uśmiał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kto Ci powiedział, że większość kobiet jest taka prosta w obsłudze lub po czym tak wnosisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo większość mężczyzn boi się silnych i inteligentnych kobiet, są zagrożeniem dla ich "ego", po prostu nie nadążają za ich myśleniem, więc lepiej jest zwracać uwagę na bezmózgie lale, niż dorównać mentalnie wartościowym kobietom :)
Nobody is perfect... so my name is Nobody...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Większość kobiet myślących o sobie jako o silnych i inteligentnych odbierana jest przez innych jako wredne i agresywne.

Co do tytułowego pytania, to po prostu starają się współegzystować z istotami na różnych poziomach rozwoju, a odbywa się to zwykle przez dostosowywanie do najniższego bytu w otoczeniu.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli Antyspołeczny- kobiety dostosowują się do mężczyzn hmm "najniższego bytu w otoczeniu"?!! Można by zadać takie samo pytanie o facetów!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faceci, kobiety, starcy, dzieci, niemowlaki, zwierzęta - bez znaczenia.
Nie bez powodu facet ze szczeniaczkiem jest boskim podrywaczem;)
To może też wywoływać sprzężenie zwrotne, np gdy spotykają się dwie całkiem bystre i dojrzałe kobiety, a jedna palnie coś płytkiego... mija kwadrans i masz dwie "blondynki"
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierzęta hmm TYLKO ludzie mają wyższe odczucia itp. niż jeść, pić... Poza tym facet ze szczeniaczkiem tak ale... pewnie do czasu aż się nie odezwie no i wygląd też jest ważny (nie szczeniaczka)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, czy tylko ludzie mają wyższe uczucia, choć z pewnością spora część jest o tym przekonana, bo pozwala im to czuć się lepszymi i usprawiedliwiać jedzenie zwierząt.
Słyszałeś o Hachiko? Ostatnio słyszałem chyba o kotce, co od miesięcy przychodzi na grób swojej opiekunki. Widziałeś w necie filmiki, jak zwierzęta ratują inne zwierzęta przed drapieżnikami lub inną formą śmierci?

Co do drugiej tezy, to myślę, że nim się odezwie to kobieta zdąży mu już przypisać mnóstwo pozytywnych cech, wyrobić sobie przeświadczenie o słuszności swojej oceny i facet będzie musiał się bardzo postarać, aby z tego zrezygnowała. Sam piszesz, że wygląd też jest ważny, a to przecież ten sam efekt co szczeniaczek. Pomyśl, na ile rzeczy ludzie są gotowi przymknąć oko, a nawet zinterpretować je w pozytywny sposób, bo ktoś jest ładny.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

do góry