Widok

Długie ogrody bezpieczne czy nie?

Dolne Miasto Temat dostępny też na forum:
Witam
Chciałbym wyjnająć jakieś mieszkanie w tej dzielnicy. Najlepiej na siennickiej. Powiedzcie mi drodzy forumowicze czy długie ogrody to bezpieczna dzielnica? Kim są przeciętni mieszkańcy? Starzy? Młodzi? Patologia większa niż na Oruni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej słabo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Noo... tych okolic nie polecam..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Generalnie teraz mieszkam na Wrzeszczu na Jesionowej i tutaj też mam niezłą patologię. Zastanawiam się tylko czy na siennickiej też zdarzają się pobicia "za przejście niewłaściwą stroną ulicy". Ewentualnie jakbyście mogli porównać jesionową z tego "biednego wrzeszcza" z siennicką to radzilibyście zostać tu gdzie jestem czy przeprowadzać się?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
20 lat mieszkałam na Długich Ogrodach róg Siennickiej . Uważam ,że dzielnica ok. blisko piechotką na Starówkę, dobrze skomunikowana, wszystko w pobliżu. Uważam za spokojną dzielnicę , dużo starszych ludzi. Moim zdaniem niema co porównywać z Orunią Dolną , gdzie na każdym kroku widać pijaczków wystających itp. Więc niewiem skąd ta opinia ,że Długie Ogrody są niebezpieczne?? Mylisz raczej pojęcia z Dolnym Miastem a jeśli już to z Dolnego Miasta można powiedzieć ,że Łąkowa jest nieciekawą dzielnicą, ale nie Długie Ogrody.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mieszkam na siennickiej w wieżowcu koło parku, zaraz koło długich ogrodów, kiedyś wracałam z pracy w restauracji w nocy i nic mi się nigdy nie przydarzyło, teraz mam synka 1,5 roku i naprawdę polecam, bez porównania do orunii dolnej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem tak, jak sie tu urodziles, to mozesz portfel na lawce zostawic. W innym przypadku bywa roznie. Ale nie jest tak tragicznie jak ta przykladowa Jesionowa, zakamarki Orunii itp. Tubylcy na swoim podworku nie rozrabiaja, problem jest z naplywowymi cwaniaczkami ze Stogow, Sobieszewa itd. Mnie nigdy nic zlego tu nie spotkalo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm co do bezpieczeństwa to tu bywa różnie. Ale jedną rzecz musisz uwzględnić - czasami w nocy jak jakaś grupka siądzie pod blokiem to nawet SM ich nie przegoni (-_-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Długie Ogrody

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (165 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

Scala (140 odpowiedzi)

Apartamenty Scala ze względu na swoją lokalizację umożliwiają życie w centrum miejskich wydarzeń,...

do góry